Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Udv, az lenne a kerdesem,...

Udv, az lenne a kerdesem, hogy suru, csipo vizeletem van 1 ideje, es utana olvastam, hogy elvileg ez lehet nemibetegseg is (kanko, tripper) lejjebb bovebben?

Figyelt kérdés
Szoval,akkor is lehet nemibetegseg,ha a tunetek elott kb 1 honapja nem volt szexualis kapcsolatom? Orvoshoz sajnos nem tudok perpill elmenni,mert kulfoldon tartozkodom.A csipo vzelet pedig majdnem 2 hete kinoz. A valaszokat elore is koszonom

2017. jan. 13. 14:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen,voltam.mar maskor is felfazva(csipo vizelet stb) de soha nem tartott tovabb par napnal , most meg vagy 2 hete tart
2017. jan. 13. 14:57
 12/19 anonim ***** válasza:

Lehet sima felfazas

Igyekezz mindig meleg helyeken tartózkodni

2017. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem kell paralni

Velem is volt hasonló

Vettem gyógyszert,rendszeresen szedtem,és a végén már teljesen jó volt 16/f

2017. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igyál sok forró teát,folyadékot,hogy mosódjon a szervezetedtől a baktérium .Ezt mindenképp a doki is ajánlaná .
2017. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat.
2017. jan. 13. 16:31
 16/19 anonim ***** válasza:
Medveszőlőlevél tea.
2017. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező, nem véletlenül nem múlik...

Valószínűleg egy összetettebb fertőzésről-gyulladásról lehet szó, amiket itt felírtak, az max. arra jó, hogy talán kibírod, még hazaérsz és kikezelteted magad (de ez sem biztos), de meggyógyulni nem fogsz tőlük, szóval tényleg ezzel ne játssz és fordulj minél előbb orvoshoz!

2017. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mindenképpen elmegyek orvoshoz,2 mulva repulok haza. Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat.
2017. jan. 13. 18:51
 19/19 anonim ***** válasza:
Mi volt végül?
2022. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!