Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymaszűkület vizsgálatát...

A fitymaszűkület vizsgálatát lankadt vagy merev hímvesszőn végzi az orvos?

Figyelt kérdés

Fitymaszűkületem biztos van, de nem tudom, milyen mértékűnek számít. Lankadt állapotban az előbőr visszahúzható, tisztálkodásnál nem okoz gondot. Merev állapotban viszont a fitymám ráfeszül a makkra, aminek a csúcsa ilyenkor kibukkan. A fitymám ekkor nem mozgatható, ha erőltetem, akkor fáj. Ez nehézkessé teszi az önkielégítést.

Az a baj, hogy eléggé szégyellős vagyok. Arra már rászántam magam, hogy megmutatom az orvosnak, de nagyon félek, hogy majd merev állapotban is megakarja nézni, mert nálam csak akkor látható a fitymaszűkület. Milyen ez a vizsgálat pontosan? Elmúlhat még ez magától egy tizenöt éves fiúnál?



2017. jan. 13. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, majd egy kis kézimunkával felállítja a farkadat!


Amúgy meg relatív fitymaszűkületed van és megmondom őszintén, hogy nem fog elmúlni és nem segít rajta a torna meg a kenőcsök, csak a körülmetélés. Nekem is az volt, körülmetéltek.

Persze itt a gyakorin van sok okos fitymás, aki jobban tudja mindenkinél, annál is, aki megtapasztalta.

2017. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Magától nem fog elmúlni, de gyakorlatokkal talán lehet rajta segíteni. Ha csak merev állapotban áll fenn a panasz, akkor természetesen úgy kell látnia az urológusnak. Túl fogod élni, csukd be a szemed, és hagyd, hogy megoldja.
2017. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, elárulom: nekem bemondásra is elhitte. Persze petyhüdten látta a farkam.
2017. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bitosan nem fogja merev állapotban vizsgálni...


De a múltkor egy fiú írta, hogy o is még 18 alul volt, 17 éves és a szulei kísérték el urológushoz, akik végignézzték, hogy ot ott vizsgálgatja az orvos...


ami a legjobban kiakasztott, hogy ot nem az zavarta, hogy ezt mind látták a szuleik, hanem, hogy osszezsugorodott neki :)

2017. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Számtalan fiút kérdeztem meg itt priviben,hogy történik a vizsgálat.Mind lankadt állapotot írt .
2017. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fura lenne ha mereven nézné meg. És akkor kinek és hogyan kéne előidézni a merevedést?
2022. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!