Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem az a bajom, ha egyáltalá...

Brinier Turnip kérdése:

Nekem az a bajom, ha egyáltalán baj-e ez, hogy nekem a péniszemmel egyetlen egy gond van, hogy merev állapotban nem tudom makk alá felhúzni, ha fel is tudom, akkor nem tudom huzogatni, mert a makk alól nehezen jön ki a fitymám. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2017. jan. 21. 23:17
1 2
 11/14 TR75 ***** válasza:
100%

"Szerinted" az a baj. A doki meg lehet, hogy azt mondja, hogy nincs baj, de te azért házilag megpróbálsz ezt-azt, hátha segít. Amivel az a probléma, hogy ronthatsz is a helyzeten.

Nézesd meg. Oké, kellemetlen. De ez a biztos módja.

2017. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Meleg vízben tornáztasd a fitymád vagy sikosító segítségével,ha dokihoz semmiképp nem akarsz menni.


De ha ráveszed magad hogy urológushoz menj,oda egyedül elmehetsz,beutaló nem kell és lehet az orvos szteroidos krémet írna fel neked.

Egyedül nyugodtan mehetsz orvoshoz,nem kell senkinek szólnod erről

2017. jan. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk, azt sem tudom hogy néz ki egy egészséges pénisz, úgyhogy nem tudom mihez viszonyítani az enyémet... interneten rákerestem, és nem találtam, csak illusztrációkat, rajzokat...
2017. jan. 24. 22:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a jó ha a fitymádat könnyen a makk mögé tudod húzni akár épp petyhüdt,akár merev a péniszed.


Fitymaszükületed lehet.

Meleg vízben próbáld a fitymád hátrahúzkodni vagy irány az urológus.

2017. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!