Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy hete fáj a makkom, de ez elég változó mert vannak napok, mikor egyáltalán nem fáj, csak max. ha megnyomom, és vannak mikor érzékenyebb. A jobb oldalon a makkom pereme, a fék mellett lila és alatta, amik pont oda futnak erek eléggé kidülledtek és pirosak. Merev állapotban szintén elég kellemetlen.Ma kérek időpontot urológushoz, csak azért kérdezek itt, hogy volt-e már valakinek hasonló, vagy vannak-e ötletek.

2016. szept. 19. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Én nem gondolom ,hogy különösebb problémát állapítana .

Csak azért ,mert másnak is ilyen ott.Fiataloknak meg különösen érzékeny .Amit javasol,a finomabb maztizás .

2016. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És épp ez benne a furcsa, hogy szombaton kezdett el fájni és pénteken nem maszturbáltam.
2016. szept. 19. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Prof. úr itt is látatlanba tudja, hogy nincs probléma.... omg.


Kérdező: Ha úgy gondolod, hogy nem szokványos dolgot észlelsz akkor fordulj orvoshoz. :)

2016. szept. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy a fájdalom és kellemetlen érzés sosem normális! Soha! Ha nem olyan, mint ahogy eddig volt akkor valami van.
2016. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csütörtökre kaptam időpontot.
2016. szept. 19. 16:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Az jó. Nem kell sokat várnod. Addig meg ne is agyalj rajta és pihentesd. Majd orvos után minden jobban fogsz látni. Majd ha végeztél azért gyere fel ide és mondd el mi volt. :)
2016. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!