Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2hónapja volt TKM műtétem...

2hónapja volt TKM műtétem azóta miért megyek el hamar?

Figyelt kérdés
2 hónapja fitymaszűkület miatt körülmetéltek és körülbelül 1hónapja élek nemi életet, de sajnos mikor a szexre kerül a sor nem is az most, hogy bánt a dolog vagy szégyelném, de sajnos gyorsan elmegyek van, hogy már 3-4 lökés után érzem, hogy nemsokára van amikor több perc is,de szerintem eddig 4percnél nem volt hosszabb a menet. Ha kézzel vagy szájjal történik a kielégítés akár fél órát is bírom, de egyszerűen szex közben gyorsan elmegyek. Nem tudom ez a későbbiekben javulhat, próbáltam, hogy másra gondolok vagy megpróbálom visszatartani de nem megy.
2017. jan. 22. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert még nagyon érzékeny a makkod, ez idővel változni fog
2017. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A műtét előtt is éltél nemi életet?

Változtass pózt! Vannak pózok amikor hamarabb elélvezel, és vannak olyanok amelyikben jobban bírod.Tapasztald ki ezeket a pózokat és részesítsd előnybe ezeket. A szexet is tanulni kell.

2017. jan. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A metélés előtt nem éltem nemi életet csak az önkielégítés volt és az is lehet közrejátszik, mert akkor még mindig az volt a lényeg minél előbb. A pózokra visszatérve igen tudom, hogy melyig póz az amiben lassabban megyek el, de az a baj abban is gyors. :)
2017. jan. 23. 05:05
 4/4 anonim ***** válasza:
A nemi élet elején általában úgy szokott lenni legtöbb férfi, hogy hamar elmegy amikor a hüvelyben van a pénisze. Ilyenkor gyakran ki kell venni, kis szüneteket tartva, pózt váltva kell folytatni. Közben lehet a partnert ingerelni egyéb módon. Segíthet az óvszer használat is, főleg ha az olyan késleltetős fajtát használunk. Esetedben a makkod is kicsit érzékenyebb, hisz eddig mindig fedve volt, kevesebb inger érte. Ez rövid időn belül változni fog. Egyébként a négy perc már orvosilag nem számít korai magömlésnek. A gyakorlással ez az idő is nőni fog. Tehát fel a fejjel! Gyakorolj és boldog szexuális élet várhat rád.
2017. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!