Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez nagy baj? Nagy baj az ha...

Ez nagy baj? Nagy baj az ha 14 éves vagyok, bár már elkezdtem "arrafelé" szőrösödni már több mint 1,5 éve de még mindig nem volt magömlésem. Légyszi nomrmális válaszokat írjatok.

Figyelt kérdés

#14 éves; #Magömlés; #Miért nincs magömlésem;
2017. jan. 24. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

nem gond, szép lassan szőrösödsz majd máshol is :) ez a természetes, ki erősebben, ki nem, minden rendben veled :)

előfordul olyan is, akinek nincs éjszakai magömlése, mert hamar elkezd maszturbálni, és ez igazából arra van, hogy kiürüljön a szervezetedből :)

2017. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
37%
Te gyerek! NE riadj vissza a maszturbálástol ahogy sokan csinálják ezt. Igen ha gyakran masztizol akkor nem feltétlen van magömlésed mert távozik rendszeresen a cucc. És a szőrösödés is normális szerintem. 14/f Nekem is eddig kb 2 magömlésem volt mert rendszeresen nyomom az ipart.
2017. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha maszturbálsz sincs magömlésed, vagy a spontán bekövetkező éjszakai magömlésre gondolsz?
2017. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még soha sehogy nem volt magömlésem
2017. jan. 25. 06:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos kicsit későn érő vagy. Ez mutatja az is "már" elkezdtél odalent szőrösödni. A normál időben érők már 12 éves koruk körül elkezdenek szőrösödni. Ne aggódj! Talán 1-1,5 évvel később van nálad a serdülés. Nem maradtál még le semmiről. Aggodalomra az adhatna okot, ha 16 évesen sem lenne magömlésed. Egyébként milyen a testalkatod? Magasság, súly?
2017. jan. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cöcöcö. megnézném az előzményeid. Van ott recsintésre utaló is!
2017. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!