Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek az mitöl van (15...

Szerintetek az mitöl van (15 éves vagyok Fiú) a melleimben ien csomót érzek mind kettőben és ha megnyomom fáj. Mitöl lehet? (pls irjatok értelmes válaszokat mert zavar engem hogy alig érek hozzá és fáj)

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hormonális változások. Ha nagyon aggódsz, mutasd meg a dokinak.
2010. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a kamaszkorral jár hogy mindenkinek valamennyi ellenkező nemi hormonja is termelődik. (a fiuknak így ösztrogén) Ne aggódj, kis idő múlva már nem fáj aztán a kis duzzanat is elmúlik. ;)


14/F

2010. máj. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ilyen idős koromban nekem is volt,de aztán elmúlt,nyugi,semmi gáz!!;)
2010. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

és KB meddig trat ez a "hormonális változás" mert nekem már vagy 2hónapja igyvan a mellem és fáj ugyanugy

De azért köszi az eddigi válaszokat valamivel megnyugodtam :D

2010. máj. 6. 18:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél változó sztem,hogy meddig tart..,én spec nem is emlékszem már,de nem tart évekig!
2010. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van,kb egy éve :( és nem akar elmulni de már akkora a mellem mint az osztályomban pár lánynak :D nagyon zavaró,nem tudom mit tegyek már,így medencére is szégyellek elmenni :(
2010. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
bazz nekem remélem nemlesz ien ha lesz még 1-2 hónapig akkor go orvos xD
2010. máj. 7. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Hol vannak azok a csomók? Ha a külső oldalon, a hónalj felé, akkor megduzzadt nyirokcsomók is lehetnek.
2010. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem a mellbimbók közepén vannak
2010. máj. 8. 22:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek volt ilyen .(fiúnak) Én úgy emlékszem h több hónapig,talán fél évig vagy évig volt. Sokszor amikor hozzáért a póló az is fájt. Rohadtul utáltam,de elmúlt. Nyugi,sztem semmi baj,az osztálytársaidnak is fáj/fájt.
2010. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!