Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi alapszaga csak más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi alapszaga csak más férfiak számára büdös, nők illatosnak találják? A nők illatosnak találják a saját nemüket?

Figyelt kérdés
A kérdésből lerí, hogy férfi vagyok, ezért kérdezem. A nőket alapból illatosnak találom őket (bár vannak akik parfümöt használnak, most nem róluk beszélek), mindig arra gondolok, hogy ha nő lennék, akkor tuti belezbülnék valakire.
2015. máj. 12. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
szeretem a férfi szagot...meg a kanszagot is :P :$$
2015. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktam másokat szagolgatni.
2015. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es te nem szoktad? :OO

én mindig reggel amikor várok a buszra ha látom új ember jön gyorsan odamegyek bemutatkozom aztán jól megszagoljuk egymást körbe szimatolunk...szóval érted ;)

2015. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Papi!

Én emberekkel dolgozok, és bizony néha néha olyan retkes büdös nővel hoz össze a sors, hogy hányás közeli állapotba kerülök. Nincs is jobb érzés, mikor egy aránylag normálisan kinéző nőhöz odahajolsz és teli megérzed azt a jó kis tyúkszar szagot, ami még talán az előző napi etetés alkalmával ivódott be.

2015. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

alapszaga? sztem ha fél méternél távolabbról érzed ott már gáz van. vagy most jött a konditeremből, vagy 2 napja nem fürdött az illető. alapból az emberi orr nem elég jó ahhoz (legalábbis az evolúció során visszafejlődött az érzékenysége) h távolabbról megérezzük az emberi szagot, pláne, hogy a ruha stb elnyomja.

Persze ha közelről megszagolod valakinek a bőrét, stb, az már lehet, hogy a tiszta saját illata, de a férfiaké nemtom milyen, mert még sose szagoltam meg férfit közelről. A barátnőim (természetes) illatát eddig mindig szerettem, persze ez természetes, hiszen az emberek feromonokat bocsájtanak ki ami a másik félben bizonyos hormontermelést indít be - gyakorlatilag vonz az illata. Gyanítom, hogy a férfi feromon nem hat férfiakra, viszont fogalmam sincs, hogy a homoszexuálisokkal mi van ilyen téren.

2015. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem sem járnátok jól, mert olyan erősen izzadok, mint egy férfi. Mondjuk az a durva, hogy nagyon sok csaj van rámállva :) Na jó... pasik is :) De ha most nem az izzadásról van szó, hanem az általános bőr-illatról, akkor azt kell mondjam, nekem a sötét bőrűek büdösek.
2015. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En no vagyok de nyilvan ha valaki szamomra budos az nem jon be, es van aki mas szamara budos nekem megis bejon,ez a kemia😄
2015. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!