Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez szerintetek egészséges...

Ez szerintetek egészséges még, vagy fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés

Pár hónapja észleltem, hogy erektált állapotban nehézkes a makk mögé húzni a fitymámat. Olvasgattam neten, és írták, hogy meleg vízben tornásztassam. Megtörtént, pár hónapja tornásztatom fürdés közben ( mielőtt valaki betámadna, eddig is mostam, csak most tornásztatom), és szépen lassan már elértem, hogy hátramenjen a makkom mögé, szárazon, erektált állapotban is. Kicsit szorít, de nagyon kicsit, ez nem kellemetlen, viszont miután hátrament, utána tovább egy milit se. Ez már szűkület? Fel tudom teljesen húzni, de csak amíg "átugrik" a makkon, tovább nem.

További kérdésem, hogyha megnézetném urológussal, akkor hogy vizsgálná meg? Ernyedt állapotban teljesen hátramegy, teljesen a tövéig, és nyilván nem várja el azt tőlem senki, hogy orvosi rendelőben állítsam fel, szóval akkor hogy vizsgálják? Köszi a válaszokat.



2017. febr. 5. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Lehet a fitymafék is rövid, ilyenkor a fék erősen húzza a húgycsőnyílás tájékát a fék felé és a makk "elgörbül".
2017. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ebben az esetben mit lehet, vagy mit kell tenni? Meg kell nézetni, mit tud vele csinálni a doki, illetve mi a következménye, ha így marad? Bocsi, de érdekelne a dolog, ezért kérdezek ennyit :D
2017. febr. 5. 21:16
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Urológus ernyedten vizsgálja, ha úgy hátra megy nem is nagyon tanácsol szerintem mást, mint a már most végzett tornáztatást, esetleg kenőcsöt.

Rövid féket viszont meg tudja ernyedten is állapítani. Azt sajnos csak műteni lehet, ha jól tudom.

Ha így marad és tudod mosni, akkor egyenlőre nincs baj. Baj ott lesz, ha gyönyörű házasságban használni szeretnéd és elszakad, bereped.

2017. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!