Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni a szobámban...

Mit lehet tenni a szobámban lévó baba hintőpor és egyéb pelenkázási kellékek szagai ellen? Nagyon kellemetlen, de részleges inkontinencia miatt használom kell ezeket.18f

Figyelt kérdés

1, kérlek ne kérdezd miért vagyok éjszakára inkontinens. Már nagyon sokan kérdezték és unom hogy ez az első kérdés.


2, csak éjszakára kell, NEM gyógyítható, kellemetlen kezelések, gyógyszer szedésének javaslatát NEM kérem. Éppen eléggé mérgezzük már így is magunkat.


A kérdésem arra irányúl, hogy mit tegyek a szagok ellen? A barátaim nem tudják mi van velem, és nagyon ciki, mert rákérdeztek hogy: "miért van nálad ilyen jó baba illat?". Ami nagyon ciki volt, mert nem tudom mire gondolnak, sejtenek e valamit. A szekrényben tartom ezeket a szereket, a bőröm védelme érdekében használom őket. Nagyon érzéken a bőröm, eléggé száraz, így ezek a legjobbak. Amióta az eszemet tudom ezeket használom. De a szag átjárja a szobámat. É bevallom, nem is nagyon érzem, csak ha elmegyek otthonról a nagyymamámhoz pár napra, utána tűnik fel. Nagyon kellemetlen számomra ez. Félek új ismerősöket/barátokat be engedni. Nagyon félek hogy pl amíg kimegyek pisilni elkezdenek turkálni, és megtalálják a titkomat. Szerintem soha nem élném túl azt a szégyent.


még egy pont.


3, Nem én vagyok az a bizonyos ember aki állítólag aberált és perverz kérdéseket ír ki a topikban. Az igaz, hogy az inkontinensek között többen válnak pelenka fetisisztává, "felnőtt kisgyerekké" mint az egészséges emberek közül, de ez nem mindenkire igaz. Ismerem a magyar pelenkások fórumát, mivel egy részünknek könnyebb így élnie ezzel a problémával, így csatlakozunk ilyen fórumokhoz, ahl nem vetnek meg, nem utasítanak ki minket. Sokkal egyszerübb így feldolgozni, megélni, és még jó érzéssé is lehet váltani a rosszat. Na most, a hazai közösség nem ilyen. Rengeteg a beteges coprofil, kakiszex imádó és nem utolsó sorban kirekesztő ember, ami a külföldi fórumokra nem jellemző. 5 napig voltam regisztrálva, de annyi belőlük elég is volt. Sajnos elítélem a magyar pelenka fétises közösséget és undorítónak tartom. A külföldi fórumokkal más a helyzet, de ez a kérdés nem ezt vitatja. Tanácsot kérek. Köszönöm!



2017. febr. 10. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a megoldás az lenne, ha ezeket a kellékeket a fürdöszobában tartanád, akkor nem nálad van a "babaillat"


A másik megoldás, hogy közlöd velük, hogy mivel érzékeny a böröd, csak babatermékeket használhatsz, mert másikakra túlérzékeny vagy.

2017. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Légmentesen lezárható tárolóeszközben tartsd a holmikat.
2017. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran szellőztesd a szobádat reggelenként vagy használj légfrissítőt. A használt éjszakai pelenkát reggelente, jobb szemetes zsákba dobni és rögtön a külső szemetesbe.
2017. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!