Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetek? Nagyon ciki....

Mit tehetek? Nagyon ciki. fiatal aspergeres srác vagyok, e nem tudok uralkodni néha a székletemen. Lehet link az aszpi és eközött? F

Figyelt kérdés

már gyerekként is volt ilyen, hogy éreztem hogy kell mennem kakilni, de visszatartottam, és a végén már nem értem a wc re mert bekakiltam. sokáig ment ez, egyszer egy orvos meg is vizsgált, belenyúlt a fenekembe ami fájt, és megultrahangozott, majd később feküdtem csőben is, de semmit nem találtak. évekig voltam gyerekpszichológusnál még gyógyszert is szedtem de semmi. az ált sulit bugyipelusban jártam végig de az nem volt tartós így most pelenkára váltottam, rendes pelenkára. az aszpi diagnózist nemrég kaptam, de nem mondtuk ezt nekik, nem tudom lehet e közte valamilyen link?


nem az a baj hogy rossz a záróizmom, hanem hogy nem törődöm vele, ha pl filmet nézek, vagy animét, vagy tanulok, vagy írok, csevegek és kell, nem törődöm vele hogy kell, egyszerűen olyan mintha idegileg lenémítanám. egy ideig mondom h ok most akkor mingyárt elmegyek wc-re, de elfeledkezem róla, és azt veszem észre hogy bekakiltam... olyan mintha nem lettem volna rendesen szobatisztaságra szoktatva?



2016. nov. 2. 21:16
 1/4 gömbicica ***** válasza:

tyűűűű! egy ismerős kislány van ilyen szituba.

neki visszavezettük az egészet születés előtti időszakra :(: :(

most kicsit leküppedtem, de megbeszéltük nagyszülővel, hogy próbálunk a kislánnyal valamit kezdeni.

már senki nem vállalja :( nem tudnak vele mit kezdeni.

2016. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gömbicica ***** válasza:
egyébként hány éves vagy? van tesód?
2016. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt a rossz szokást kellene megváltoztatnod, és első ingerre kimenni vécére. Szerintem nem sok köze van az aspergerhez, bár az autistáknak jellemzően emésztési problémáik is vannak, de inkább székrekedés/hasmenés/ételallergiák (legalábbis ezt olvastam).
2016. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
53%
Ne tuntesd fel rossz színben az asperger szindrómasokat...
2016. dec. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!