Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedéskor miért nehéz...

Merevedéskor miért nehéz hátrahúzni a bőrt a péniszemen? 16/F

Figyelt kérdés
Arról is lenne szó hogy ha nem áll a péniszem akkor simán hátra tudom húzni és úgy is marad nem is fáj..........De ha már áll akkor már egy kicsit nehezebb hátrahúzni nem mondom h fáj de kicsit feszül és úgy gondolom hogy majd szexeléskor ez kellemetlen lesz ha fog húzódni.Már több csaj is akart velem szexelni de én visszautasítottam mert nem tudtam mi lesz szex közben.Szóval ha áll és pl vizes mert fürdök akkor simán hátra tudom húzni,de az a kábel alakú bőr nagyon feszes és az egészben ez a kellemetlen vagy ez ilyen korba normális.Ha pedig verem akkor az nagyon jó érzés mert nem húzom fel a bőrt hanem a bőr fedi az egész makkomat és úgy verem....és ez is kicsit idegesít és ez miatt is utasítottam vissza a szexet mert szégyeltem. Mikor lesz az természetes hogy mindig fel lesz húzva a bőr a farkamon? Próbáltam úgy járkálni h nem állt de felhúztam a bőrt amikor pedig járkálni kezdtem így akkor nagyon kellemetlen érzés volt a puszta makkomnak ahogy az dörzsölődött.Válaszokat kösz

2017. febr. 11. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg fitymaszűkületed van. Menj el egy orvoshoz és ő elmondja hogy mit kell vele tenni.

Szex közben szar lesz ha ilyened van. Ezért is érdemes minél hamarabb elmenni szakemberhez.

2017. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Serpent válasza:
61%
Metéltesd körül magad, és ha már nem lessz fitymád, nem lessz probléma 😝. Na jó ez csak egy rossz vicc volt, mert olyan jól esett trollkodni. Viccen kívül énnálam is így van ez. Ha áll nehezebb hátrahúzni. Ne próbálkozz azzal, hogy járkálás közben felhúzod. A fitymának van egy olyan szerepe is, hogy védje a makkot.
2017. febr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És az a "húr" elszakad majd valamikor? Vagy ez ilyen
2017. febr. 12. 00:34
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Isten mentsen meg attól, hogy körülmetéltesd magad a sok ostoba miatt, akik más f_*szával bármit megtennének.

A leírásod alapján nincs fitymaszűkületed, de még talán csak a fitymaféked sem rövid. Lássa szakember, ha fáj, de ha felmegy a bőröd a makk alá, akkor szexelj nyugodtan vele.

Más kérdés, ha ilyen tájékozatlan vagy a saját testeddel kapcsolatban, akkor kellő felelősséggel tudsz-e dönteni, amikor partnerrel vagy és szexelsz.

2017. febr. 12. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Erre a "húr"ra gondolsz? Ez feszül?

[link]

2017. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4.kommentelő


Igen felmegy rendesen csak kicsit mint ha húzódna az a "húr" de semmilyen más gond nincs

2017. febr. 12. 10:49
 7/11 A kérdező kommentje:
5.kommentelő igen erre gondolok kb az enyémis így néz ki :)
2017. febr. 12. 10:50
 8/11 anonim válasza:
100%
Én azt a húrt 14 évesen le akartam vágni ollóval, mert úgy gondoltam nem oda illik, és nem voltam tisztában a saját testemmel, de szerencsére nem mertem megtenni.. Sokszor vissza gondoltam hogy lehettem ilyen h*lye.. :D
2017. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Rövid fitymafék lehet a problémád. Ha nagyon zavar nézesd meg urológussal. Kis beavatkozással orvosolható. De lehet, hogy nincs is szükség a beavatkozásra.
2017. febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
77%
ismerős a helyzet, nekem is ilyen volt, és a szex sem volt az igazi, de én viszonylag könnyen megoldottam, csak kell neki egy kis idő. először fürdésnél állítsd fel, és húzogasd a víz alatt. ha úgy már könnyen megy, akkor lankadtan húzd hátra a fitymát, és úgy állítsd fel. egyébként meg próbáld úgy verni, hogy teljesen lehúzod a makkodról és vissza. tudom h fura lesz, én is mindig úgy vertem h rajta volt a bőr a makkomon, de sokat segít :D nem lesz egyik napról a másikra tökéletes, de idővel jó lesz az. sok sikert, pacsi ;) 20/f
2017. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!