Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miez a makkom alatt? (Kép lent)

Miez a makkom alatt? (Kép lent)

Figyelt kérdés

Tegnap meg mais úgy éreztem mint ha fellennék fázva, nagyon ROSSZ volt! Hisz ilyenkor ugye ugy érezzük mintha pisilnénk kéne és nyilal a csípő fájó érzés.. Tegnap gyorsan leis fürdödtem hátha elmúlik és elmúlt!! Ma megint éreztem és azt hittem megőrülök... Nagyon rossz!! És ma a fürdés se segített! Nagy szégyenemre elmondtam édesanyámnak és megkérdezte hogy van e kis pöttyök a péniszem körűl és mondtam hogy igen a makkom alatt.. Erre azt mondta hogy Gomba.. Bekentem Canestennel és utánna elmúlt a fájdalom.. Azt szeretném kérdezni hogy ez tényleg gomba vagy valami más?? Nyugodtan kérdezzetek hátha kiderűl mi is a probléma..

Kép: [link]


2017. febr. 12. 19:20
 1/8 A kérdező kommentje:
15/f
2017. febr. 12. 19:21
 2/8 A kérdező kommentje:
[link] baloldali
2017. febr. 12. 19:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség, nem gomba. Szemölcsök, amik természetesek (lehetnek, nem mindenkinek ilyen), és csak esztétikai hatásuk van, nem okoznak fájdalmat. Semmi nem fogja leszedni vagy elmulasztani, lézeres műtét létezik hozzá.


Valami más bajod van.

2017. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem szemölcsök !! PPP pöttyök,igy keress rá .
2017. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Koszos kézzel a farkaddal se játsszál! Igyál sok folyadékot, hogy kimossa a húgycsőböl a bennmaradt pisit, meg egyéb szutykot.
2017. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem látható a saját képed.
2017. febr. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen papilla a neve. Teljesen ártalmatlan és nem is fájhat.

Viszont sosem fog elmúlni. Le lehet műtettni őket ha nagyon zavar, de felesleges szerintem.

Nekem is vannak, sosem ert hátrány miattuk.

27/F

2017. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális anatómiai képletek, faggyúmirigyek kivezetései. Van akinek még több van belőle, mint a belinkelt fotón látható, van meg, akinek nincs ill. nem látható, Ezek mind a biológiai variáció megnyilvánulásai.
2017. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!