Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom alatt pici pöttyök...

A makkom alatt pici pöttyök vannak kétoldalt mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Pici pöttyök vannak a makkom alatt és nem tudom hogy mik azok. 13 éves vagyok és olvastam hogy lehetnek mirigyek is a korombol adódoan ugye ez lehetséges?? Gombára is gyanakodtam de mindig tiszta alsot váltok megmosom mimden nap. Nem fáj nem viszket csak ugy ott vannak mik lehetnek ezek?
2016. júl. 23. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a ppp mirigyek, de látatlanban nehéz megmondani.
2016. júl. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Remélem nem komoly mert nem fáj nen viszket még csak nem is érzem őket és ha megérintem talán 1mm álnak ki
2016. júl. 23. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezek a makk pereme alatt vannak szép sorban,akkor ezek egyenlőre ártalmatlan PPP pöttyök .Ha ezek nem fejlődnek az élet során nagyra,mert ilyen is lehetséges ,nem kell vele foglalkozni .Ezek nem mirigyek,faggyú pöttyök .
2016. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!