Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy körülmetélés...

Lehetséges, hogy körülmetélés után rohamosan nő a péniszem?

Figyelt kérdés

18/F

Kiskoromtól kezdve durva fitymaszűkületem volt. 4 hete meg lett műtve, részlegesen eltávolítva, és azóta csak nő egyfolytában , és már nagyon durva különbség van az akkoritól. Lehetséges ez ? :D



2017. febr. 19. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudok párhuzamot vonni a 2 dolog között. :)
2017. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem, de ez az igazság... :D Nem lehet h eddig nem volt helye nőni, és most pótolja be ? örülök neki, de azért furcsa :D
2017. febr. 19. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem igazán, egyik haveromnak is nemrég volt műtéte, neki máshogy változott, írj privátban, elmondom nála mi volt 17f
2017. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Optikailag nagyobbnak tűnik, ennyi.
2017. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nagyobbnak tűnik, és az első pár hétben tapasztalhatod azt is, hogy nem töpped vissza teljesen olyan kicsi méretre, mint előtte volt nyugalmi állapotba. Ez kb. azért van, mert még nem vagy teljesen érzéketlen és a nadrággal való súrlódás is okozhat enyhe erekciót járás közben.
2017. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Niki091115 ***** válasza:
Megnézném képen. Cm-be mennyit nőtt.
2017. febr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hááát elég sokat... kb 5 centivel nagyobb az erekcióm, és vastagabb sokkal
2017. febr. 21. 23:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy. Lehet hogy eddig a szűkület elszorította az ereket, most meg jobban tud áramlani a vér ott is. Zavaróan túl nagy ?
2017. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dehogy :D
2017. máj. 20. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!