Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan potencianövelő, ami...

Van olyan potencianövelő, ami a korai magömlés leküzdésében is segít?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a kettő egymástól független is lehet. Viszont nálam, ha érzem, hogy baj van, akkor sokszor leáll mostanában. Utána meg persze stresszelek és azért nehezebb ugyanúgy folytatni.


Van olyan, ami segíthet rajtam? 26/F



2017. febr. 23. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Urológus megvizsgál, hogy van e szervi oka a panasznak. Ha nincs, akkor a fejedben kell rendet tenni...

Jut eszembe? cigi, pia?

2017. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1: A szervi bajt nem tartom valószínűnek, de természetesen elmegyek, ha nem javul a dolog. Én is inkább azt hiszem fejben kell visszatalálnom önmagamhoz. Csak arra keresnék ilyesmi szert, hogy segítsen ebben. Úgy gondolom utána már nem kellene rendszeresen.


Pia irtó ritkán, cigi szinte sose.

2017. febr. 23. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:
30/f, nálam az első menet mindig gyorstüzelés volt, de 2-3 lövet azért van a tárban... + mire az első menetnél gyorstüzelek, addigra minimum 2* a csúcsra nyaltam és ujjaztam a hölgyeményt... szerencsére spriccelős a csajom, uh ezt nehezen színlelné.. uh soha nincs panasz a gyorstüzelés miatt... neked is csak ezt tudom javasolni, sajátítsd el a képességet, hogy ne a farkad kelljen a gyönyörhöz...
2017. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez nálam kilőve, mert nála az orális kényeztetés nem igazán hoz eredmény, max. kellemes érzetet. Hidd el sokat próbálkoztam. Exemet el tudtam így élveztetni. Tudom, hogy nincs 2 egyforma nő, de sokféle módon próbáltam nyalni, és nem mellesleg megkérdeztem sokszor, hogy hol/hogyan jó, amit nem tesz meg sok pasi. Ujjazás még ok, azzal tudok élvezetet okozni. Tegnap elment, de én picivel hamarabb így a végén már szinte ernyedten tömködtem, hogy elélvezzen. De összejött. Kicsi eredmény, de talán egy apró lépés a "régi" önmagamhoz.
2017. márc. 3. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!