Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szemérem dombból lehet fogyni?...

Szemérem dombból lehet fogyni? Vagy csak hasról? EZ miatt veszítek minimum 2 cm-t a péniszemből

Figyelt kérdés

én vékony vagyok, viszont úgy vettem észre, hogy a péniszem veszít a méretéből min. 2 cm-t ez miatt...belehet nyomni 2 cm-t biztosan!


Azt hittem csak azoknak elhízottabb a szeméremdombja akik kövérek...


2017. febr. 25. 12:39
 1/1 anonim válasza:

Azt a kurv* mindenit :D Egyrészt nem "EZ miatt" hanem emiatt...


A másik meg, hogy semmi összefüggés. Inkább véd a csontdobolástól ami fájdalmas is lehet :D


Tudod a kövér embereknek azért kisebb általában mert a zsírpárna a szalagokat a has felé húzza így a pénisz látható része befelé húzódik. Viszont 10 kg fogyással akár 2-3 cm-t is nyerhet egy kövér ember. Azt hozzá kell tennem, hogy tapasztalatból mondom mert míg kövér voltam a fitymám is túl nagy volt úgymond. Több volt a leves mint a hús. Amióta lefogytam eltűnt a felesleges bőr és 16 centiből lett 21.

2017. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!