Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb 176-178 cm magas 15 éves...

Kb 176-178 cm magas 15 éves fiú vagyok. Kb 77-78 kg. Fogyni szeretnék minimum 70 kilóra, de még lehet hogy kevesebbre is. Hogyan tudnék lefogyni gyorsan annyira? Utánna persze szeretnék izmot is növeszeteni, de nekem a fogyás az első.

Figyelt kérdés

2016. okt. 12. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem ha elkezdessz edzeni most, olyan jol fogsz kinezni hogy almodban sem gondoltad volna.Kb. 5kg felesleg ha van rajtad. Az nem sok, nem zavarna az izomépítésben.

Mennyi a testzsirszazalekod?

Am pl. Egyel tobb feherjet, es kevesebb szenhidrator.

14l

2016. okt. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyors fogyás? Egészségesen nem fog menni.


A kilók ne érdekeljenek, mivel a kinézet számít, a testsúlyban a formákat, feszességet adó izmok is benne vannak.

Sokkal könnyebb nagyobb izomtömeggel fogyni, mint először fogyni, aztán edzeni. Arról ne is beszéljünk, hogy szépen kidolgozott izomzathoz kalóriatöbblet kell, amivel némi zsír is jön majd, amit le kell szálkásítani. Szóval inkább időt vesztesz azzal, ha nem az izmok edzésével kezdesz.

2016. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háta a testzsírszázalékomat nem tudom, de köszönöm a választ. Kondiba járjak szerinted, vagy inkább valamit sportoljak?
2016. okt. 12. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A futas kozerzetjavito, es kaloriaegeto. Pl. Parszor elmehetnel futni. A legfontsabb a sulyzos edzes lenne neked.
2016. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem kéne fogyni,csak átalakítani izommá.
2016. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszöm szépen a válaszokat. Akkor eljárok majd edzőterembe. És még egy kérdés: kb menyyi idő lenne, mire ez az izommá alakítás megtörténne?
2016. okt. 13. 07:04
 7/7 anonim ***** válasza:

A zsír nem alakul át izommá. Mint ahogy fából sincs vaskarika, meg sz@rból sem lehet várat építeni.

Kérdező, ezt töltsd le,minden infó benne van, amire most szükséged van :


[link]

2016. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!