Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet egy hét alatt...

Hogyan lehet egy hét alatt minimum 5 kilót fogyni?

Figyelt kérdés

Csak házi praktikákra vagyok kíváncsi, és mielőtt valaki azt írná, hogy ez lehetetlen, közlöm, hogy nem az mert ismerek olyat akinek sikerült.

És főleg a hasi tájékát kell ledolgoznia az illetőnek.


2011. dec. 19. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem azt kérdezed meg, aki lefogyott így?!

Ajánlom a hashajtót, a vízhajtót és a beöntést.

2011. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg azt akinek sikerült,hogy hogyan csinálta.


A fogyást nem lehet szabályozni,hogy hasnál vagy ellnél fogyjon az ember.Ha elkezdenek a kilók lemenni akkor lemegy mindenhonnan,és nem csak a hasról vagy mellről.Ha 1 hét alatt akarsz 5 kilót fogyni a normális 1 vagy 1 1/5 kiló helyet,akkor koplalj.Ne egyél semmit 1 hétig,és a nagy semmi evésnél is dugd le az ujjad a torkodra,hogy tényleg semmi ne maradjon benned..Gy lefogyhatsz,de nem érdemes..a következő héten duplája fog visszamenni,és amúgy is rosszul lennél,ha ezt csinálnád.

2011. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1.azért nem kérdezem azt akinek sikerült mert jó pár évvel ezelőtt csinálta és jelenleg Japánban lakik egy netmentes helyen

2.úgy emlékszem ő bio dolgokat próbált csak ki ....azt hiszem

2011. dec. 19. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez azért nagyban függ a testsúlytól is... Szóval ha van rajtad egy nagyon pici, ami másnak fel sem tűnik, akkor neked lehet két hét kell egy kilóhoz is, de vannak, akiken ötven kiló felesleg van, az csak 500 kalóriával csökkenti a napi bevitelt, és sétál egy-egy órát, és máris leszalad róla ennyi... Nem hiszem, hogy olyan jelentős változást lehetne elérni egy hét alatt, mert azért ha fogysz, és sok van rajtad, akkor arányosan mindenhonnan megy le, de így, hogy pont hason van öt kiló felesleg, hát nem tudom... Csinálj felüléseket, egyél laza kajákat, ami nem fúj fel, azzal már jóval laposabbnak fogsz tűnni.


Ja és tudok egy nagyon jó gyakorlatot. Ülj le úgy, hogy behajlított lábadra ráülsz, mintha letérdelnél, csak rá is ülsz. Tedd fel a kezed, vagy tedd előre, mindegy, csak ne támaszkodj. Ebből a pózból emelkedj meg picit, és ülj ki egyik oldalra, majd a másikra. Elég nehéz, de hasznos, mert ott "töri" a hájacskát, ahol nagyon nehéz megmozgatni.:)

2011. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A megoldás a Bécsi diéta, bár én csak egy hétig csináltam, de 4-5 kg simán lement, azt írja, ha 2 hétig csinálod akkor 9 is lemehet, nem annyira nehéz végigcsinálni, ha van egy kis akaraterőd is mellé, csak az első pár nap a necces...

[link]

2011. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Matekozd ki hogyha 1hétig nem eszel akkor annyi idő alatt hány kalórát égetsz el és az zsírba átszámolva hány kg. Pontosabban hány dkg. Hátha pontosabb képet kapsz a valóságról.

Csak ne ringasd magad abba a tévhitbe hogy ez valóban így működik, a felhasznált kalóriának jórésze nem zsír lesz különösen ha valaki koplal.

Inkább ne kérdezd meg azt az ismerősödet, igazából ami egy egész hetet elvesz az nem túl jó eredmény. Szerintem menj el WC-re, túrd le a hajad kopaszra meg vedd le a cipődet és összejön 10perc alatt.

2011. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rendben, nos végül is mindenkinek köszönöm, hiszen mindannyian hasznos tanácsot adtatok.

20:11-es:köszönöm, kipróbálom

és az utána következőnek meg:köszönöm, talán megpróbálom.Akaraterőm az van bőven.

Úgy tanulok, hogy közben felüléseket csinálok:D

2011. dec. 19. 20:16
 8/13 A kérdező kommentje:
És XD a 20:14-es-nek is köszi.
2011. dec. 19. 20:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy az összes válaszadó ennyire "képben van" ebből csak arra tudok következtetni hogy eddig olyanok válaszoltak akik amúgy nem olvassák a fogyúkúrás kérdéseket.

Hogy az előző hszemben lévő okosságaimat számszerűsítsem:

1hét alatt 1kg súlyvesztés lehet reális, persze lehet többet fogyni, az izmokban megkötött víz és a bélsár kiürítésével, csak marhára nem érdemes ez szerintem ezerszer le lett írva. Mint ahogy az is hogy a hasizomnak az égvilágon semmi köze nincs a felette lévő zsírréteghez így nem lehet speciális gyakorlatokkal egy egy helyről fogyni, ez is nagyon alap dolog, bocs hogy ilyen lekezelő vagyok csak az agyam eldobom már ettől a sok jótanácstól. Előbb érdemes lenne tájékozódni egy picit hogyan működik az emberi test.

2011. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves 20:24-es


Én az első válaszoló vagyok. Maximálisan megértem, amit mondasz, de mint látod a kérdezőt nem érdekli, hogy mi a normális fogyás, neki csak az a lényeg, hogy 1 hét alatt meglegyen az 5 kg (minimum).

Én már nem szállok vitába az ilyenekkel, mindenki úgy rombolja a testét, ahogy akarja. Még jó darabig nem fogja megérteni, hogy a fogyáshoz idő kell. Biztos vagyok benne, hogy tizenéves a kérdező.

2011. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!