Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi bajom lehet, hogy nem...

Mi bajom lehet, hogy nem tudom visszatartania vizeletet? Milyen vizsgálatokra számíthatok?

Figyelt kérdés

Van HPV szemölcsöm a húgycsövemben, illetve szedtem gyógyszert rá, de már nem (Isoproposine)

Az a bajom hogy ha rámjön a vizelési inger akkor egyből ki kell mennem, nincs olyan mint iskolás koromban hogy 8 órán át is bírtam tartani...

A mai nap mértem órával

2 óra

45 perc

3 óra

1,5 óra

ennyi ideig bírtam, amikor már úgy éreztem hogy nagyon feszül a hólyag

egyre többször járok nyilvános wc-kre, nagyon kiszolgáltatottan érzem magamat.

24 F



2017. márc. 2. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
El is múlt az a szemölcs?Lehet a szemölcs is okozhatja amely kezeletlenül maradhatott.Okozhatja a húgycső gyulladása okozhatja felfázás is vagy egyébb betegség.Igazából húgycsőből lehet vesznek váladékot szóval sok fajta lehetséges betegfüggő.
2017. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Be is folyik? Mert akkor lehet a hólyagoddal van probléma.

Ha nem folyik be de egy idő után mar nem bírod az természetes. Senki se bírja sokáig.

Ha iskolás korodban 8 órán at birtad pisiles nélkül akkor tapsollak.

2017. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ha a be is folyik azt jelenti hogy bepisilek akkor nem

csak olyankor van, ha már nagyon nyom és nem tudok kimenni, volt hogy éppen egy egy csepp, de ilyen egyszer volt, amikor csak azért sem mentem ki :D (itthon volt szerencsére)

2017. márc. 2. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért sem mentél ki? Hat akkor ne csodalkozz hogy ezt a hugyholyagod nem fogja tolerálni egy idő után.

Egy egy csepp se mehetne be.

Inkább keress fel egy orvost

2017. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!