Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj? Milyen vizsgál...

Mi lehet a baj? Milyen vizsgálatokra lehet számítani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném a tanácsotokat kérni a következőben:

Páromnak volt egy erős kicsapongása, konkrétan megcsalt engem, néhány napot szexuálisan együtt töltött egy nővel, aki hogy is fogalmazzak... külföldön a testéből él. Na és állította, hogy óvszert használtak, mégis volt egy olyan problémája hogy fájt a vizelés neki. Erre szedett be antibiotikumot, jól is volt már.

Viszont tegnapelőtt már említette, hogy picit csíp vizeléskor, tegnap reggelre pedig egy gennyfolt volt a bokszerén. Ma pedig már azt mondja, gennyezik és kicsit már fáj is amikor pisil.

Mondtam neki, hogy első dolog, hogy vizsgáltassa ki és adnak rá antibiotikumot, mert ez magától nem múlik el. Kínosnak érzi. Kérdezte, hova menjen vele. Én úgy tudom, a bőr-és nemibeteg gondozóba kell menni. De ha butaság, kérlek javítsatok ki.

Első kérdésem az lenne, hogy így látatlanban ti mit gondoltok, mi lehet a baj? Nyilván kell a kivizsgálás majd, utánaolvasgattam, a chlamydia vagy a tripper elég gyanúsnak tűnik, de nem merek ilyet kijelenteni, mert nem vagyok orvos!

Második kérdésem az lenne, hogy zajlik a vizsgálat? És csak szájon át adandó antibiotikumokat szoktak adni? Vagy hogy működik?

Gondolom a vizsgálatnak van valami eredménye, azt postai úton küldik ki?

Azért érdeklődöm, mert én is ki fogom vizsgáltatni magam, csak sajnos én a napokban még nem tudom, mert éppen megjött a havim.


Köszönöm azoknak, akik végig olvasták és adnak tanácsot.


2012. márc. 19. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos az, hogy tripper. Lehet húgycső gyulladása is. Mindenféleképpen menjen el urológushoz.
2012. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért se merek orvosi diploma nélkül mondani bármit, nehogy hülyeség legyen. Csak tapasztalatom sincs sajnos. Viszont mindenképp el kell menjen orvoshoz, mert fáj is neki és gennyezik is egyre jobban...
2012. márc. 19. 16:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Te akarod meggyógyítani a barátodat, meg segíteni neki? Még sajnálod is?
2012. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha kivizsgálnák és tudnánk, mi a baj. Hogy aztán ha úgy van, engem is megvizsgáljanak. Az hogy megcsalt igen nagy fájdalom, és benne van az emberben a tüske, de ha tényleg megbánta és ad rá alapot, hogy megbízzak benne, akkor úgy gondolom egy próbát tehetünk.
2012. márc. 19. 16:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, bőr és nemibeteg gondozóba kell menni.

Lehet tripper, chlamydia vagy kb. bármilyen bakteriális fertőzés, ami gennyes húgycsőgyulladást okoz.

Ha bakteriális, akkor antibiotikumot fog kapni. Szerintem szájon át, de ki tudja:)

2012. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Esetleg még azt meg tudnátok mondani, hogy oda lehet menni beutaló nélkül is?

Illetve az eredményt postai úton küldik vagy hogy működik?

2012. márc. 19. 20:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Kórházban kell megkérdezni vagy a honlapján megnézni, hogy kell-e beutaló.

Az eredményért meg nektek kell bemenni, nem hiszem, hogy küldözgetik..

2012. márc. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bőr és nemi beteg gondozóba lehet menni beutaló nélkül is, az eredményt nem küldik, hanem be kell menni majd érte.
2012. márc. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jól tudod, bőr- és nemibeteg-gondozó, ahová nem kell beutaló, mint ahogy az urológiára sem kell.


"Mondtam neki, hogy első dolog, hogy vizsgáltassa ki és adnak rá antibiotikumot, mert ez magától nem múlik el. Kínosnak érzi."

_ Az talán nem volt neki "kínos" amikor félrekefélt?


Ez egy ilyen dolog! Ha már félrekefélt, vállalja érte a felelősséget, és legalább akkora elánnal menjen a húgycsővizsgálatra (kenetvételre), mint amekkora elánnal megcsalt téged. Főleg, ha a baját esetleg te is elkaptad...

2012. márc. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!