Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem, vagy...

Steven008 kérdése:

Rövid a fitymafékem, vagy teljesen rendben van így? 22/F

Figyelt kérdés

Sziasztok! 22 éves srác vagyok és azt szeretném megkérdezni hogy mikortól számít a fitymafék rövidnek? Az a helyzet,hogy alap helyzetbe a fitymámat minden gond nélkül a makk mögé tudom húzni, merev állapotban is hátra tudom húzni a fitymámat a makk alá kb.0,5-1 cm-re de attól lejjebb már nem nagyon tudom húzni mert akkor már érzem hogy feszül. A lényeg, tehát hogyha lehúzom a makkom alá 0,5-1 cm-re a fitymám és tovább akarom húzni akkor az is meg csak akkor már eléggé megfeszül. Így is a makk mögé tudom húzni, de ha tovább húznám , vagy erőteljesebben akkor a faszülő érzés ismét fellép. Illetve mikor a fitymám a makk mögött van és én tovább húzom a bőrt hátra a makkom enyhén előre bukik. A kérdésem tehát, hogy ez lehet e a rövid fék miatt? És ha igen akkor mi a teendő?

Az elmúlt években voltam számos urológiai vizsgálaton,igaz hogy nem emiatt a "probléma" miatt hanem azért mert kissé balra görbül a péniszem és ezeken az urológiai és andrológiai vizsgálatokon eléggé tüzetesen megvizsgálták a péniszemet,még merev állapotban készült felvételeket is kellet mutatnom az orvos a vizsgálat után azt mondta hogy semmiféle hegesedés nincs és hogy a görbülettel semmi teendő nincs azt sem említette hogy rövid lenne a fékem. Iga hogy nem ezzel a problémával mentem el a vizsgálatokra (urólógiai,andrológiai) vizsgálat de szerintem ha probléma lenne akkor az engem vizsgált szakorvosok biztosan szóltak volna hogy a fitymafékemmel baj van vagy valami ilyesmi. Ön szerint is szóltak volna a szakorvosok hogyha látták volna hogy probléma van!? Egyébként eddig a szexuális életemmel semmi probléma nem volt bár még óvszer nélkül nem szexeltem egy lánnyal sem,és olyan elő szokott fordulni még hogyha a csajszi orális szex közben lehúzza a bőrt a makkról és még tovább akarja húzni vagy nagyon nagyon hátra rántja akkor hirtelen eléggé kellemetlen! Eddig még óvszer nélkül nem szexeltem és az óvszert is úgy szoktam felhúzni hogy a fitymámat lehúzom a makkról és két kézzel széthúzom a gumit mint egy "zoknit" és úgy húzom fel a hímvesszőmre,és majd csak azután miután a fél péniszemre felhúztam a gumit kezdem el lefelé görgetni. Szerintetek nagy a baj? Szükséges lenne újabb urológust felkeresnem? Vagy feleslegesen aggódom? Szóltak volna ha baj van? Normális ez? Szükséges ezzel foglalkoznom? Ha elmegyek szakorvoshoz,ő is megvizsgálja a péniszemet hogy rövid e a fék és hogy kel a műteni vagy egyből műtétre ír ki? Várjam meg az első óvszer nélküli közösülésemet,hogy okoz e problémát a dolog vagy mit tegyek? Mert eddig csupán óvszerben közösültem és akkor semmiféle probléma nem lépett fel! Nagyon félek elmenni az orvoshoz mert félek hogy egyből műtétet javasol! Mert feleslegesen nem akarom műtétnek alávetni magam! Egyébként a műtét maga mennyire fájdalmas? Kérésre privátban küldök képet,hogy könnyebb legyen véleményt mondani! Nagyon félek! Feleslegesen? Várom az üzeneteket és a válaszokat!



2016. nov. 22. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Én körülmetélt vagyok, gumiban nem sokat érzek
2016. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj önkielígéskor,nem fáj szex során: tehát nem.
2016. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom eldönteni. Küldj kérlek képet! Ha voltál már orvosnál, de más probléma miatt attól még lehet, hogy nem hívták fel a figyelmed a rövid fitymafékre. Milyen Vizsgálatok voltak?
2016. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!