Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem baj ha nincs a makkomona...

Nem baj ha nincs a makkomona bör és száraz lesz?

Figyelt kérdés
18 vagyok és pár hete csinálom azt hogy fürdés után alvánál hátrahúzom a bort a makkomon és úgy alszok, reggelre szép száraz lesz. De most a napokba már nem húzzom vissza reggel rá a bört, hanem úgy megek el suliba is. először furcsa volt, még meg kellt szokni a járkállást illetve tesinél a rohangálást, de tűrhető volt szerencsére nem sűrűn csúszott vissza a makkora a bör, ha meg vissz csúszott akkor mikor mentem wc-re vissza húztam. Szerintetek ez nem káros ezzel nem árthatok a makkomnak azzal hogy esetleg kiszárítom, vagy hasonló? Nem szertném hogy baj legyen, de élvezem hogy így szabadon van úgy mond. Korom beli srácok ti is csináltok hasonlót vagy valaki van aki úgyan így hárrahúzba hordja, írjátok már meg ti milyen vélemményel vagytok erröl :D

2017. márc. 12. 22:49
 1/10 anonim válasza:
46%
Mégis mi a fracnak kell fel húzni?
2017. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem ártasz vele. Ezen kb. mindenki átesik, akit körülmetéltek. Mondjuk annyi változás be fog állni egy idő után, hogy nagyjából elmúlik az érzékenysége és már nem fogod élvezni a dolgot.
2017. márc. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akárhányszor próbáltam, mindig visszacsúszott. Nem is értem, hogyan maradhat hátrahúzva.
2017. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam, nekem is visszacsuszik
2017. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

igaz h nem pont ebben a helyzetven vagyok, de nekem sosem boritja bor a makkom, alapbol. ilyen tipusu peniszem van,( nem korulmetelt).

biztos az erzekenysege csokkeni fog, de az sztem nem baj.

a dolgokat ugyanugy fogod élvezni!!

2017. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen kezdtem el így hordani. Eleinte én se hagytam úgy egész napra. De aztán egyre jobban tetszett a dolog, és idővel kipróbáltam milyen, ha folyamatosan kint van a makkom, és sosincs rajta a fityma. Azóta is így van :)
2017. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most is hátrahúzva tartom. Állítólag egészségesebb. Egy kicsit érzéketlenebb lesz a ruha miatt. nagyobb makkod lesz. nekem is száraz állítólag ha bőr ápolóval kened akkor jobb lesz. ha szeretnéd akkor írj rám
2017. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
jó érzés úgy hordani, elmúlik a "juj" érzékenysége, és amúgy is fun... nem árt túlságosan, bár nem rendeltetésszerű hogy a makk kinn van. de vannak csomóan akiknek rövid a fitymájuk eleve és kutya bajuk sincs.
2017. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig csupaszon van a makkom, mivel nincs is, ami befedhetné. A körülmetélés után kb egy hétig volt érzékeny, azóta pont olyan, mint előtte, mivel az agy kiszűri az állandó ingereket. A szex közbeni érzékenység meg semmit nem változik ettől.
2017. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én hosszú évek óta így hordom! Nem tudom miért, sokkal tisztább érzés! Érdekes, hogy körülmetélésen soha nem gondolkoztam. Most, ha előre csúszik a bőr az a zavaró! Semmi hátrányod nem származik belőle. Úgy hord ahogy neked kényelmes!!!
2017. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!