Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk/férfiak, kipróbálta már...

Kengo30 kérdése:

Fiúk/férfiak, kipróbálta már valaki a tantra/lingam masszázst? Milyen volt? Férfi vagy nő volt masszőr?

Figyelt kérdés
Nagyon jókat olvastam róla, de sok a kontár a hirdetések között. Sokan csak farokrángatást csinálnak.

2017. márc. 17. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Lingam masszázst próbáltam két hete pont, de ez professzionális masszőr volt, sajnos férfi, de azért nagyon jó volt 17f
2017. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meséld el légy szíves hogy történt! Masszőr elérhetőségét meg tudod adni?
2017. márc. 17. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is srác csinálta tök jó volt
2017. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mesélsz róla? A masszőr elérhetőségét meg tudod adni?
2017. márc. 18. 11:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég! Én nem vagyok semmi jónak az elrontója, sőt mitöbb. De hetero beállítottságom miatt én nem lennék képes élvezni ha férfi csinálná! Nincs semmi bajom a más identitású emberekkel, de ezt én nem vállalnám be!


Nekem nő csinálta, kifejezetten jó érzés. Profi intim és erorikus masszőrnő volt. Többször is látogattam. Mindenképp megéri kirpóbálni!

2017. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!