Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet valami maradandó károsod...

Lehet valami maradandó károsodás a fenekemben?

Figyelt kérdés

a végbél nyílásomnál kijöttek először apró majd egyre nagyobb szemölcsök, kaptam rá egy krémet az orvos utasítása szerint használtam, és most 1-2 kivételével elmúltak, de nagy fájdalmaim vannak, kipirosodott néhány helyen kivérzett, használok rá Bepanten Plust.

Ez rendbe fog jönni? És úgy érzem mintha tágabb lenne az egész lyuk mint volt, ez lehetséges? lehetnek majd ebből a későbbiekben széklettartási gondok?

24 F



2017. márc. 25. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem

Legközelebb óbszer és felelős partner, std teszt szex előtt

2017. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tágabb lett? Ez furcsán hangzik! Menj vissza inkább az orvosodhoz!
2017. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Én is azt mondom: menj vissza az orvosodhoz. Nincs értelme itt találgatni!
2017. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Endura ***** válasza:
HPV vírus okozta Condyloma lehet a tünet alapján.Sajnos nagyon könnyen átadható a partnernek és akár tünetmentesen is fertőző.Az ecsetelés mellett szedhetnél immunerősítőt is.El fog múlni,nem marad látható seb a helyén,de valóban fájdalmas tud lenni,amíg meg nem gyógyul.Van még egy kis gond:2 évig fertőző maradsz,bárkinek átadhatod.Nemcsak nemi úton tudod elkapni vagy átadni,ezért fertőző állapotban még a gumi óvszer használata sem védi meg 100%-ban a partnered,hogy elkapja.Egy végbéltülrözéses vizsgálattal ki lehetne zárni,hogy belül is vannak fertőző sejtek,mivel ezektől újra megjelenhetnek kívülről a szemölcsök.Nem ettől fog kitágulni a végbélnyílásod,ettől nem kell tartani és két év alatt teljesen meg is gyógyul magától,mert a szervezeted legyőzi a fertőzést.
2023. febr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!