Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herecsvarodásom volt?

Herecsvarodásom volt?

Figyelt kérdés
Lehet korai kérdés, de most történt. Reggel arra keltem higy a jobb herémben fájdalmat éreztem. Talán ahhoz hasonlithatott mintha megfordult volna. Utánanéztem a neten és akkor láttam hogy ezt elég komolyan kell venni és orvoshoz fordulni. Na igen de én akkor amikor erre ébredtem komásan reflexből odanyúltam és megmozgattam, lehet át is forgattam. A fájdalom megszünt mondhatni minden normálisnak tűnik. A neten viszont azt írják h beavatkozás nélkül nem áll helyre. Most mit tegyek elmenjek orvoshoz?

2017. márc. 28. 06:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mivan???

Átfordult a golyód? Hova?

2017. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha herefájdalmaid vannak, akkor menj orvoshoz
2017. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy meg volt nyomódva, de a herecsavarodást pár órán belül kezelni kell. Elviselhetetlen fájással, a golyszi elhalásával jár.

Ha most nem fáj, akkor lehet nem ez a baj.

2017. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megvolt nyomódva. A herecsavarodást sokan félreértik. A herecsavarodásnál a "vezetékek" csavarodnak meg s leáll a vérellátás. Ezt nem tudod kicsavarni magadnak.


A heréd megfordulhat. (Felső része alulra kerül). Vagy oldalt is állhat. Ez nem probléma. Visszaáll. Sőt valaki úgy él, hogy megfordulva van a heréje, ez sem kórós elváltozás.

2017. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 360 fokot tudok rajta fordítani, de ha elengedem azonnal visszaforog. Nem csak egy zsinóron lóg, hanem az egyik felét végig tartja valami.
2017. ápr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!