Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert viszket a makkom?...

GigaVega kérdése:

Miert viszket a makkom? Baratnőmmel voltam, óvszert nem használtam. Tegnap csak boromon volt piros pöttyök, mára az elmúlt, már makkom viszket. miert? :O

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 12:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

menj el a bőrgyógyászhoz, bizti fáj, beutaló nélkül fogad- röpke pár óra- ... ez még rosszabb is lehet..

majd írd meg mi volt!!

2017. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem, ne menjen el, hanem menjenek el a nőjével együtt, mivel ő is érintett.
2017. márc. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%
Ne legyél már ekkora férfigyerek, egyedül nem voltál még orvosnál csak anyucival?
2017. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Voltam magam orvosnál xD -:-

Kibirom en viszketést..

Canesten nem jó rá?

Nőm egészségesnek mindta magát..nekem pedig ő volt első..

Akkor mégis hogy lehetek ennyire "szerencsés"?

2017. márc. 29. 14:39
 15/22 anonim ***** válasza:
71%
Lehet olyan peched, hogy ő tünetmentes, bár inkább fordítva szokott lenni (férfi tünetmentes és nőn jön ki). Mindenképpen szükséges kivizsgáltatnotok.
2017. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
71%
Hát ennyire hülye nem lehetsz. Átadod a barátnődnek és esetleg egy olyan felszálló fertőzést kap, ami felterjed a petefészkére, méhére és meddő lesz. Miért ilyen ostoba emberek szexelnek? Hány éves vagy????????
2017. márc. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
55%

Az xd-ből meg az értetlenségből kb 12 évesre saccolom. Sajnos valószínűleg több.


"kibírom én a viszketést"

most komolyan hülye vagy? a viszketés egy TÜNET. egy betegség jelenlétét jelzi. azért van a tünet, hogy tudd, hogy HELLÓ BETEG VAAAAGY. orvos...

2017. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Ő tünetmentes.

Nyugi nem akarok vele sexelni míg fennáll ez a veszély,nem vagyok ennyire hülye.

2017. márc. 29. 16:07
 19/22 anonim ***** válasza:
55%
Akkor soha többet nem fogtok szexelni. Mivel ez magától nem múlik el. + a barátnődet is kezelni kell, ő is beteg, legfeljebb tünetmentes.
2017. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
amúgy elmentek bármelyik CentrumLab-ba lehet STD-szűrést végeztetni nem olyan vészes összeg, legalább az adna nektek némi támpontot! de ketten mert pingpong-szerűen adogatjátok hiába nincs tünete...attól még fertőz..minimum gomba..
2017. márc. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!