Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert viszket a makkom?...

GigaVega kérdése:

Miert viszket a makkom? Baratnőmmel voltam, óvszert nem használtam. Tegnap csak boromon volt piros pöttyök, mára az elmúlt, már makkom viszket. miert? :O

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 12:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Üdv!


Ezek a tünetek gombás vagy bakteriális fertőzés jelei szoktak lenni általában. Többnyire bárhol össze lehet szedni (nyilvános WC, kézmosás hiánya, stb).


Nálam a 4 év párkapcsolat alatt 3 alkalommal volt rá példa. Először nekem is csak viszketett a nemi szervem, majd fájt és piros lett. Barátomé is. Elmentem nőgyógyászhoz, aki kenetet vett, majd a tenyésztés során derült ki, hogy tényleg fertőzésem van. Kaptam kúpot, krémet, és szájon át szedhető gyógyszert. Barátomnak is írt fel krémet és gyógyszert. Így egy hét alatt jutottunk ki belőle. Halogatni nem szabad, mert egyrészt borzasztó kellemetlen, fájó érzés, másrészt akár komolyabb problémákat is okozhat a nőnek, ha nincs időben kezelve (meddőség).


Az is jó, ha te mész dokihoz, az is, ha a barátnőd, de valakinek muszáj lesz (vagy mehettek mindketten). Ez nem szégyen, az ember bárhol összeszedheti, ha egy kicsit is fogékonyabb rá. De nem csak a szexhez kell felnőttnek lenni. Az ilyen fertőzésem esetében is felnőtt módjára kell viselkedni, és orvoshoz kell menni. Különben odavissza adogatjátok majd egymásnak szex közben (már ha bírtok majd szexelni, mert olyankor általában borzasztóan fáj).


20N

2017. márc. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :)

Barátnőm tiszta,semmi baja.

Én kaptam kenőcsöt,kenegetem vele.

Köszi mégegyszer sokat segítettél ;*

2017. ápr. 1. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!