Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggel mikor felébredtem...

Ma reggel mikor felébredtem össze volt ragadva elöl a péniszemen a bőr. Ez mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és mikor vettem le a pizsoma nadrágot reggel akkor vettem észre hogy elöl össze van ragadva és nem tudom lehúzni a fitymát. Kimentem a mosdóba és a csap alatt próbáltam kimosni mire szétnyilt és le bírtam húzni. Tegnap este mikor fürödtem rendben volt minden megmostam rendesen és este sem vettem észre semmit mielőtt elaludtam. Mitől lehetett ez?

2017. márc. 29. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Elképzelhető, hogy volt éjszakai magömlésed, amit nem vettél észre. Nem emlékszel kellemes álomra?

Attól összetapadhatott a fitymád.

2017. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szia én 14 leszek és már nálam is volt ilyen nem egyszer de nem tudom mitől lehet. Általában én is kimosom és utána már tudom mozgatni a bőrt.
2017. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem emlékszek semmire csak már ilyen volt mikor felébredtem
2017. márc. 29. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Biztos hogy éjszakai magömlésed volt. Talán ez volt az első. Kezdesz nagyfiú lenni. Nézd meg a pizsamát és a lepedőt, lehet azon is meglátszik a spermafolt, bár nem biztos.
2017. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!