Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Varicocele műtét útán mikor...

Varicocele műtét útán mikor lehet önkielégítést végezni?

Figyelt kérdés
2 napja műtöttek lágyéktáji vágással, egész jól vagyok, már a műtét napján járkáltam kb. fájdalom nélkül. Az lenne a kérdésem, hogy maszturbálni mikor lehet a műtét után? Olvastam olyat is aki azt írja hogy van egy "kritikus" 48 óra, ami után elvileg lehetne. Viszont angolul is rákerestem, ott meg olyanokat írtak, hogy "varicocelectomy" műtét után 2 héttel maszturbált a srác, és újra műtétre kell mennie mert kiújult neki tőle, a vénák megint megduzzadtak. Én abszolút nem szeretném újra ezt a műtétet, ezért kérek itt segítséget. 19/f
2017. ápr. 5. 11:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
után*. bocsi
2017. ápr. 5. 11:26
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Én abszolút nem szeretném újra ezt a műtétet, ezért kérek itt segítséget. 19/f"


Akkor talán orvost kérdezz, és ne internetes fórumokon tájékozódj! Mert szerintem logikus, hogy ilyen témában hozzáértő segítsége kell, nem hétköznapi embereké, és ennek számodra is evidensnek kellene lennie!

2017. ápr. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Internetes fórumokon is lehetnek orvosok, és számomra az az evidens, hogy a kapott tanácsokból levonok egy következtetést, varratszedésnél pedig valószínű megkérdezem az orvost, de az pont egy hét múlva lesz.
2017. ápr. 5. 12:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Szóval te most komolyan azt feltételezed,hogy az orvosok a gyakorizással ütik el a szabadidejüket?

Ha mondjuk 13-an azt írjuk neked,hogy nyugodtan csináld,közben meg a kutyát nem érdekli,hogy mi lesz veled,2-en meg azt mondják,hogy inkább várd ki a 2 hetet,akkor átlagot vonsz?

Úgy is úgy kell eljárnod,ahogy az orvos mondja majd,teljesen felesleges itt megvitatni ezt a konzultáció előtt egy héttel random emberekkel.

2017. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rákerestem,de én 2-3 hetet láttam,amit írnak gyógyulási időnek,de min.10 napot.
2017. ápr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akár milyen orvosi területen jártas egyén feljöhet ide, mivel nincs törvénybe szedve, hogy szabadidejében az orvosoknak határozottan tilos erre az oldalra feljönni, és ezt golyó általi kötéllel büntetik. Ne szívassuk már egymást. Nyilvánvalóan nem az itteni segítségekre fogok első számúként tekinteni, hanem arra amit az orvos mond. Kivárom az egy hetet, csak kíváncsi voltam hátha abból a ~10 millió emberből aki magyar és esetleg olvassa ezt az oldalt, járt már így mint én, és volt már a fejében ez a kérdés mint nekem. Ennyiről van szó.
2017. ápr. 5. 13:56
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm.
2017. ápr. 5. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy mégis honnan tudnád,hogy tényleg orvos válaszolt-e neked itt..

Azzal,hogy dr.XY-t ad meg aláírásnak,te már el is hiszed..?

2017. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ezzel direkt átcseszne valaki. Bár most túl naivnak tartom magam...
2017. ápr. 5. 14:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Annyira naivan gondolkodsz kérdező, mint a káposztalepke! Azért kezelik annyian is magukat félre, mert készpénznek fogják fel, amit ilyen fórumokon olvasnak, miközben semmiféle biztosítékot nem kapsz arra, hogy amit írnak, az is lesz! Az orvosoknak, nővéreknek, eügyi dolgozóknak meg sem idejük sem erejük nincs arra, hogy többnyire unatkozó gyerekek ismétlődő kérdéseire válaszolgassanak, akik még a keresőt se ismerik!

Egyszer leírnak itt valami igazán értelmeset és hasznosat évente 1-2-szer, — amit persze a sok irigy kommentelő szinte azonnal lepontoz, — de az új kérdezők b. sznak rákeresni, mindenki azt várja, hogy majd mindenki itt kiír egy új kérdést, aztán biztos majd kizárólag az ő nyűgjével foglalkozik és arra reagál majd! Hát a nagy fràszt! Így csak az értelmes válaszokat tartalmazó topikokat nyomják egyre inkább le a süllyesztőbe! Mert fészbukozni van idő, használni a keresőt meg nincs!


Félre ne érts, nem bántani akarlak kérdező, de rohadtul el vagy tévedve ezekben a dolgokban! Ide általában mezei átlagemberek írnak, és sajnos egyre több okoskodó, trollkodó, unatkozó is nulla tapasztalattal, vagy pedig rejtőzködő pederaszta, nem pedig orvosok. Én is ezért nem itt írtam ki annak idején több millió kérdést értelmetlenül, várva, hogy a sült galamb majd a számba röpüljön, hanem körülnéztem, kerestem-kutattam, találtam egy megbízható egészségügyi tanácsadót, aki mindennel képben van, és tőle kértem segítséget, nem pedig megbízhatatlan és ellenőrizetlen tartalmú fórumokon, mint a gyakorikérdéseken.hu vagy az index-fórum! És így inkább oldod meg a problémáidat, mint bemagyarázol magadnak valami tévhitekkel teli hüľyeséget, majd várod a sült galambot! Elhiheted, ez viszont tényleg így van és működik!

2017. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!