Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3 napja volt rövid fitymafék...

3 napja volt rövid fitymafék műtétem és sajnos a szervezetem nem tudja, hogy legalább 2 hétig nem szabad semmi szexuális aktivitást végezni, ezért éjjel és reggel is merevedésem van, remélem nem lassítja ez a gyógyulást mert kicsit gyuladt és fáj is?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sem lesz tőle. Örülj neki, hogy működik.
2017. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem én is és köszi a bíztatást ;)
2017. ápr. 2. 21:32
 3/6 szamo77db ***** válasza:
Pedig ki kell bírnod. Örülj, hogy túl vagy a műtéten!
2017. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Bocsi hogy itt kerdezek de miert van olyan mutet? vagx azt mikor szoktak elvegezni? faj is?


16/F

2020. aug. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es ezt a műtétet olyankor kell elvégezni amikor annyira szűk a fityma, hogy nem tudod felhúzni merev állapotban vagy ha mégis akkor nagyon szorít és kellemetlenné teszi a szexuális aktust.A műtét nem fáj és az egész művelet csak 15 perc, utána mehetsz is haza, kicsit fáj míg begyógyúl de az sem annyira vészes inkább csak kellemetlen, pár hét alatt már annyira javul az állapot hogy óvatosan már szeretkezni is lehet.
2020. aug. 21. 00:04
 6/6 anonim válasza:
Szerintem verd ki. De csak óvatosan! Jobbulást!
2022. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!