Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Dohányzás abbahagyás után...

Dohányzás abbahagyás után megszűnhet a merevedési zavar?

Figyelt kérdés

Leszokófélben vagyok, sőt talán holnapra már le is tudom teljesen tenni. 48 órája 4 szál ment el, összesen.

Mivel 6 éve dohányzom így az utóbbi két évben erős merevedési zavarom lett, mind maszturbáció, mind szex közben.


Ha teljesen leszokok, javulhat a helyzetem? Elmúlhat a merevedési zavarom? (tudom, hogy egyből nem fog, de 1 éven belül elmúlik e?)


Kérlek, csak normális válaszokat adjatok... ne trollkodjatok. :(



20/f



2017. ápr. 8. 02:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a dohányzás okozta, elmúlhat. Mert ez azért nem 100%!
2017. ápr. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

És ha még a kávét is nyomod, arról is le kell szoknod, hasonló a koffein, és a nikotin vegyülete.

Minden érszűkítő életmód első jele az erekciónál jelentkezik.

Meg még a rengeteg cukor, elhízás később, stb.

Én is ebben szenvedek, ritka trágya érzés.

Helyrehozni meg halál.

2017. ápr. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elkeseríteni akarlak, tényleg nem, de 20 évesen, mindössze 6 évnyi dohányzás után koránt sem biztos, hogy a cigi a ludas. Testi, vagy az esetek többségében lelki tényezők idézik elő. Szokj le a dohányzásról, nagyon jó ötlet, de én azért a helyedben egyéb vonalon is elkezdeném felderíteni a kiváltó okokat.
2017. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen nem hinném, hogy a cigitől van. Ebben a korban van a csúcson a libidó, tombol a tesztoszteron, úgyhogy éjjel-nappal állni kéne. Inkább lelki okai lehetnek ennek. Stressz, depresszió, kisebbségi komplexus, gátlások stb. Talán nagyon erőlteted, teljesítménykényszered van. Felejtsd el egy időre a szexet és a masztit, kösd le magad valami mással, és csak akkor nyúlj magadhoz, ha magától feláll. Egy hét múlva már nem fogsz bírni vele.


40-50 éves korban már rálehet fogni a cigire, de 20 évesen még nem. De ettől szokj le róla nyugodtan. Sok sikert hozzá!

2017. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ö-ö,más probléma van ott a háttérben .DE a cigit tedd le,jó lesz a pénz máshova is .
2017. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, ment mindenkinek a zöld kéz! :)


Lelki eredetűre gondolok még szintén.. stressz mindennapi kb. emellett valóban van némi teljesítménykényszerem. Talán 2-3 naponta. :/

Köszönöm még egyszer a válaszokat! :)

2017. ápr. 8. 21:28
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Akárhogy is legyen, a cigarettától való szabadulás csak hasznodra válik.
2017. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem a cigitől van.


Ha a férfiaknál elég egyetlenegy gondolati kép az erekcióhoz, akkor egyetlenegy is elég a lehangolódáshoz. Rakj rendet a fejedben.

2017. ápr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!