Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korban kezd szőrösöd...

Hány éves korban kezd szőrösödni a fiúk lába?

Figyelt kérdés

Másodikos gimis vagyok. Észrevettem hogy tesin (ugyebár mindenki rövidnadrágban van) valakinek egyáltalán nincs szőr a lábán. És az egyik osztálytársamat cikizték is a többiek hogy biztos ferdehajlamú. Van akinek már első óta csupa szőr a lába, van akinek pedig még most se látszik semmi. Ez mitől függ?

Hány éves kortól- meddig normális hogy nem szőrös?

16/L



2017. ápr. 11. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Kinek mikor. Semmit nem jelent.
2017. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor az se baj, ha majd csak 18-19 évesen szőrösödik be?
2017. ápr. 11. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az se baj, ha soha nem szőrösödik be... mármint végülis miért lenne baj? Hátránya nem lesz belőle, max csak ilyen társadalmi hülyeségek miatt.

Ez a "ferdehajlamú" dolog pedig tipikus tizenéves, tudatlan piszkálódás.

2017. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Ezt nem lehet így megadni. Ahány ember, annyi féle. Aki meg gúnyolódik ezen, az egyszerűen hülye!
2017. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 12 évesen nem látszott a lábam a sok szőrtől. Most 15 vagyok de sok ismerősömnek alig van rajta pár szál.
2017. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 vagyok, de nekem még nem szőrös, viszont több osztálytársamnak már évek óta igen. Szerintem is változó eléggé.
2017. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az érdekes hogy valakinek 18 évesen nem szőrös a lába nekem meg már 5 évesen az volt :DD
2017. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!