Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak péniszvizsgálatról? Akár iskolában akár más orvosnál.

Figyelt kérdés
Hol és hogyan zajlott?

#szex #vizsgálat #pénisz #péniszvizsgálat
2017. ápr. 11. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Iskolaban peniszvizsgalat...? Tanarbacsi/neni privatban akar vizsgalodni akkor a szüleimnek szolnek de remelem nem errol van szo.
2017. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nah, újabb provokatív kérdés az iskolaorvosiról, amire hamarosan megint jöhet lázítani a 44%=37%-os... nem mintha eddig még nem lenne elég ilyen... Elég lenne csak használni a keresőt!
2017. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Iskolában nálunk minden évben van, letolod a nacit, megtapogatja, felhuzza, kész
2017. ápr. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13%

Igen itt vagyok!De mindenki nyilváníthat véleményt.:-)


Iskolába mint orvosi vizsgálat nem tartom helyénvalónak.Aki akarja nézése meg tehát választható lehetőségként jöhetne szóba,de kulturált módon csak.Lányokét se nézegetik iskolába,de felnőttként üzemorvosilag sem induljunk ki innen,ott is külsőleg lehet vizsgálódni ha úgy vesszük. Suliba nálunk iskola szinten amikor beprobálkoztak senki nem vett részt.Erre van szakorvos,ahol kulturáltabb a vizsgálat,orvost választhatsz akár,nem futószallag szerű.


Iskolákba inkább ekg vizsgálat lehetne,mert van hogy felnőttként derül ki komoly szívbetegség van.Fitymaszükületbe nem szokta belehalni.



De urológusnál jártam,korábban vérvételi eredményem miatt erősebb gyógyszert kaptam és egyből gombás lett a makkom ezt csak sejtettem akkor,én választott urológushoz mentem el,canestent írt fel,vittem a papírjaim(vérvétel,gyógyszer stb).


Elmentem rendelésre, amikor sorra kerültem és bementem elmondtam mi a gond, milyen gyógyszert kaptam,papírokat oda adtam,először üvegcsével a mosdóba küldött pisilni,gyors vízelet tesztet végzett.Nem tudom mért.Mondta menjek a vizsgálóba(egy elfüggönyzött helység volt),gatya,boxer lehúz és megnézte a makkom.Kérdezte volt már ilyen,esetleg új vagy alkalmi partner,mondtam egyik se.Akkor mondta hogy erős antibiotikumtól előfordulhat.Felírt krémet és mondta 2 hétig használjam,ha nem használ menjek vissza

2017. ápr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!