Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Serdületlen fiúk képesek...

Serdületlen fiúk képesek orgazmusra ezek szerint?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, mely szerint serdületlen fiúk képesek orgazmusra, sőt, multiorgazmusra is. Tehát akiknek még nem termelődik ondójuk. Egy kicsit meglepett a cikk.


Hány évesen képes orgazmusra egy fiú legkorábban?

(Lányoknál állítólag akár négy évesen is, sőt, volt már rá példa a világon, hogy teherbe esett négy éves kislány...) Idézem a cikket:


[link]


"Van egy másik módja is, hogy a férfi több orgazmusra legyen képes. Ez a multiorgazmusossá válás.


A lényege: az ejakuláció és az orgazmus szétválasztása. Megfigyelték, hogy biológiailag serdületlen fiúk, akik már felfedezték az önkielégítés örömeit, egymás után több orgazmusra is képesek. Aztán későbbi éveikben elvesztik ezt a képességet. Mi történt hát velük? A válasz nyilvánvaló: elkezdtek ejakuálni, aminek lemerítő hatása van. Meg lehet tanulni visszatartani az ejakulációt orgazmus pillanatában. Ennek a kulcsa a PC-izmok edzése. ..."



2017. ápr. 12. 16:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Talán 10-13 éves kor körül. Gondolom akkor még nem termelődik az ondó, így az orgazmus kevesebb energiába kerül.

Prosztata izgatásával még jobb intenzívebb ezaz élmény de egy kisgyereknek ilyet nem csinálnak.

Vannak happy endes masszázsok ahol van multiorgazmus, farok elszorítva, golyók is.

2017. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Serdületlen fiúk képesek orgazmusra szerintem. (TAPASZTALAT!!!)
2017. ápr. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mivel maga az orgazmus csupán egy agyi elektromos kisülés során létrejövő (akár eszmélet vesztéssel is járó) történés, élmény, ezért nem feltétlenül kapcsolódik testi történéshez. Az egész egy tudományosan nem kellő részletességgel feltárt bonyolult jelenség, aminek jelenleg elsősorban kórtani jelentősége van (pl. a napi sokszoros spontán orgazmust átélő, emiatt a "normális" életvitel folytatására alkalmatlan nők esetében). Amit idézel, az a jelenség hétköznapi "felhasználása" a többszöri orgazmus szándékos létrehozására. Viszont az idézetnek az a mondata, amely szerint "..A válasz nyilvánvaló: elkezdtek ejakuálni, aminek lemerítő hatása van."....meglehetős biológiai tudatlanságot tükröz, mert a "lemerítő hatás" definiálatlan. A tapasztalat szerint ez nem anyagi, az anyagcserét érintő lemerítés, hanem a létrejött elektromos agyi kisülés inkább az elektrosokkhoz hasonló "törlést" idéz elő mindenféle belső feszültség megszüntetésével. Ennek különösen bizarr vonatkozása, megnyilvánulása a középkori szenteknél hangoztatott "elragadtatás" és "extázis" kifejezéssel illetett történés, amit fiziológusok egyértelműen a nemi vággyal kapcsolatos átlényegüléshez társuló orgazmussal hoznak kapcsolatba.
2017. ápr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Igen képesek,ezt nevezik száraz elélvezésnek .

Az ejakuláció maga sz orgazmus .Ha ez már beindult nem lehet visszatartani.Már a reflexek dolgoznak.A PC izomnak más a szerepe .A visszatartáshoz meg kell tanulnod tested érzéseid,és annak kontrollálását is .

2017. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is olyan 10-12 év körül van ez inkább fiúknál már. 14/F
2017. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
naná
2017. ápr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Már 7 vesen is eltudtam ide jutni,igaz véletlenül jöttem rá ,aztán rendszeres lett .Többen irták egykor ilyen kérdésre,már ovis korban is kihasználták erre a délutáni alvást .
2017. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12 éves kor körül rendszeres volt. Saját tapasztalat, hogy van ilyen.
2017. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én is már ovis korban szerettem gyömöszölni az ágyat :D
2017. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, arról tudok, hogy óvodás korban lányok képesek orgazmust átélni: távoli kolléga konkrét tapasztalata, szorongó kislány esetén, utóbbi spontán jött rá, a szorongását kompenzálandó önnyugtató mechanizmusként.


De hogy óvodás kisFIÚK -ahogy említette valaki: száraz- elélvezése lehetséges fiziológiailag, abban bizonytalan voltam.


Akik azt írták, hogy óvodás korban létezik orgazmus, konkrétan tudnak kisFIÚK esetéről?

(Vagy csak lányokéról?)


Azért is különös számomra ,mivel a lányok pszichoszexuális érése és a fiúké számos ponton jelentősen eltér egymástól. Tehát a fiúk kora, ilyen vonatkozású fiziológiás képességében bizonytalan vagyok, ezért kértem megerősítést, vagy cáfolatot. Pszichoszexuális és vonatkozó fiziológiai ismereteimben a kisfiúk esetén hiányos és bizonytalan.

2017. ápr. 13. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!