Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Serdületlen fiúk képesek...

Serdületlen fiúk képesek orgazmusra ezek szerint?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, mely szerint serdületlen fiúk képesek orgazmusra, sőt, multiorgazmusra is. Tehát akiknek még nem termelődik ondójuk. Egy kicsit meglepett a cikk.


Hány évesen képes orgazmusra egy fiú legkorábban?

(Lányoknál állítólag akár négy évesen is, sőt, volt már rá példa a világon, hogy teherbe esett négy éves kislány...) Idézem a cikket:


[link]


"Van egy másik módja is, hogy a férfi több orgazmusra legyen képes. Ez a multiorgazmusossá válás.


A lényege: az ejakuláció és az orgazmus szétválasztása. Megfigyelték, hogy biológiailag serdületlen fiúk, akik már felfedezték az önkielégítés örömeit, egymás után több orgazmusra is képesek. Aztán későbbi éveikben elvesztik ezt a képességet. Mi történt hát velük? A válasz nyilvánvaló: elkezdtek ejakuálni, aminek lemerítő hatása van. Meg lehet tanulni visszatartani az ejakulációt orgazmus pillanatában. Ennek a kulcsa a PC-izmok edzése. ..."



2017. ápr. 12. 16:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
* korai
2017. ápr. 13. 17:09
 12/15 anonim ***** válasza:
én vagyok a 9es fiú :D
2017. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Simán. Én is előbb kezdtem maszturbálni. Ugyanúgy érzed, ugyanúgy lüktet, csak nem jön semmi. És mivel már a magzatnak is lehet merevedése igy szerintem akár egész kicsiknek is lehet orgazmusuk.
2017. ápr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A multiorgazmus passz. Nem emlékszem ilyenre. Ám ejakuláció után simán merev tudok maradni és elmenni újra. Ok, azért nem minddn esetben.
2017. ápr. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem 12 éves koromban volt ilyen :) Sose mertem befejezni mert szinte fájt. Most meg hát a kamaszkor megváltoztatta :)
2017. ápr. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!