Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Házilag el lehet tüntetni a...

Házilag el lehet tüntetni a makk peremén megjelenő, apró pöttyöket?

Figyelt kérdés
Pár éve lettem figyelmes rá és akkor utána járva mondták hogy HPV virus lehet vagy egyszeruen csak egy bőrelváltozás. Mivel szexualis eletet akkor még nem éltem ezert az elobbit kizartam es nem foglalkoztam vele mert gondoltam akkor az elvaltozas. Azota nem volt vele semmi problema, most lettem ra figyelmes hogy több lett belőlük. Lehet ellenük valamit tenni vagy egyre több és több lesz?

2017. ápr. 15. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak Pearly Penile Papules (PPP), abból nem lesz sokkal több, és nem fog tovább terjedni. Otthoni kezelés nincs rá, és jobb, ha ezzel nem is kísérletezel, mert csak ártanál a bőrödnek!
2017. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%
Valahol olvastam, hogy volt aki házilag tüntette el a PPP-t. A makkot Lidokain krémmel érzéstelenítette, és a papulákat forrasztópákával egyesével leégette. Ezt azért én nem ajánlom.😃
2017. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!