Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon érzékeny makk ellen mit?

Nagyon érzékeny makk ellen mit?

Figyelt kérdés
Tulerzekeny a makkom, sokszor hozzaerni is rossz, es szexbe is hamar elmegyek emiatt. Hogyan lehetne normslis szintre csokkenteni az erzekenyseget? Nektek mi valt be? F/20

2017. ápr. 11. 08:28
1 2
 1/16 anonim válasza:
Van fitymád?
2017. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen van, befedi végig a makkot
2017. ápr. 11. 08:43
 3/16 Tompadúr válasza:
12%
Akkor ne legyen. Körülmetélés
2017. ápr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Dehogyis! Az neki a pokol lenne!

Kérdező: Hogy érzékeny? Jó értelemben, vagy kellemetlenül?

2017. ápr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát zavaróan inkabb, és az meg főleg rossz h hamar elvezek :( nem szeretnék műtétet. Az miert segitene?
2017. ápr. 11. 08:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A körülmetélés mögott az az eszme áll, hogy ha nem lenne fitymád, akkor a makkodre állandóan hatna valamilyen érintés, és így érzéketlenebbé válna.

Ezt a gyakorlat nem igazolja.

Semmit sem tudsz ellen tenni, de nem baj, mert majd a második menet tovább fog tartani. Gondolom, nem probléma 15 perc után újra nekifogni? A barátnődet vedd rá, hogy segítsen, meg fogja érteni, hogy ez közös érdek. :)

Az első menet előtt viszont tessék a barátnődön mindent bevetni, amit csak hallottál az előjátékról, orált nagyon is belevéve. Veled majd a második menet előtt ráér foglalkozni. :)

2017. ápr. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hat lehet hasznalna, hogy nincs bor, de az nagyon vegleges lenne
2017. ápr. 11. 09:31
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
Én is körülmetéltettem magam 23 évesen pont ez miatt. Pár perces műtét. Délelőtt bemész, délután otthon is vagy. Most akár 40 percig is bírom, de ha akarok 5 perc alatt is eldurranok.
2017. ápr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%
lúzerek vagytok! Ne fogjátok a túlérzékenységre.
2017. ápr. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

A körülmetéléshez egy adalék.

Valóban a metélt makkot érő folyamatos ingerek hatására érzéketlenebbé válik, de úgy, hogy a szövetet vastagítja meg a szervezet, hogy a idegvégződések mélyebben helyezkedhessenek el. Ami a most túlérzékeny farkadból lehet, hogy normálisat csinálna, de hosszútávon ez egyre érzéketlenebb pélóhoz vezet, míg végén probléma lesz az orgazmus. Egy cimborámtól tudom aki egészségügyi okokból lett körülmetélve, hogy akár másfél órán át tud hevesen pumpálni a csajával mire egyszer elélvez. Ez előre jól hangzik, de sietve teszem hozzá, hogy nem olyan jó. A jó szex nem attól jó, hogy a férfi akár egy órán keresztül megállás nélkül tudja hevesen dugni a puncit. Nem mindenkinek jó az, főleg annak a lánynak nem aki 20 perc alatt elélvez, túlérzékennyé válik és a srác ott marad begerjedve.


A te problémádra a maszturbálás lenne a megoldás.

Nem tudom eddig, hogyan csináltad, de ha kivered, húzd el. Amikor érzed, hogy közel a vége lassíts, szokd az ingert, tanuld meg megérezni azt a pontot ameddig el lehet húzni és honnan nincs megállás.

És ha ez megvan akkor szex közben ne legyen probléma olyankor megállni vagy csak pózt cserélni, hogy amíg "átrendezitek" a felállást csillapodjon kicsit az izgalmad. Sőt ha nagyon nem bírod, amíg te lehiggadsz lemehetsz és nyalhatod a puncit, hogy neki még jó legyen aztán ha kifújtad magad visszatérsz és folytatod.


Vannak egyébként az érzékenységet csillapító síkosítók. Valami érzéstelenítő származék lehet bennük, pontosan nem tudom, de működnek, esetleg egy próbát megér, de nem arra hagyatkoznék, hanem első sorban az önkontrollra.


Aztán, egy másik tipp egy fórumról amin először röhögtem. Válaszoló azt írta, ha közel a vége a himnuszt kezdi el szavalni fejben. Az az a vers amit mindenki szokott tudni de akármilyen másik vers, dalszöveg is jöhet, lényeg, hogy amíg a sorok felidézésére koncentrálsz és fejben úgymond előadod, az agyadat lekötöd, és nincs ideje foglalkozni a farkadból érkező ingerekkel így az érzés csillapodni fog vagy legalább szintet tart és nem fogsz idő előtt elsülni.

2017. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!