Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés? (többi lent)

Körülmetélés? (többi lent)

Figyelt kérdés

Melyik a jobb a teljes körülmetélés vagy a részleges körülmetélés??

Melyik a szebb?

Melyik gyógyul gyorsabban?


2017. ápr. 15. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Teljes. Mindketto ugyanannyi ido alatt gyogyul meg
2017. ápr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 14 éves koromban csináltak részleges körülmetélést, mert fitymaszűkületem volt. Most 23 éves vagyok, ugyanúgy van fitymám, mint bármely más férfinak, semmivel sem rövidebb. Néhány hétig, amíg be volt dagadva elég kellemetlen volt pisilni, nagyjából 7-8 irányba lőttem egyszerre, így vagy az udvaron kellett, vagy a kádba. Úgy egy hónap után viszont már használható volt nem csak pisilésre. Én igazából hosszú éveken keresztül eltitkoltam a betegségemet (mert féltem, hogy mennyire fájdalmas a műtét), 14 éves koromban középiskolai felvételi vizsgálaton derült ki, de hogy úgy mondjam, visszakaptam a férfi önképemet - egy olyan érzéssel párosítva, hogy hogyan lehettem ekkora idióta, hogy nem csináltattam meg már hamarabb.
2017. ápr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a jobb, amelyikre adott paciensnek adott esetben szuksege van!
2017. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen mértékű volt a szűkületed?!

Lankattan teljesen hátratudtad húzni a bőrt??"


Ha nem gond, itt válaszolok, mert biztos lesz olyan, aki ráakad erre a kérdésre a későbbiekben. És amúgy sem szeretném, hogy ott legyen a nevem.


Lankadtan sem tudtam egy picit sem hátrahúzni. És úgy nagyjából egy centire túl is nőtt a fitymám. Szóval szerencsém volt, hogy egyáltalán pisilni tudtam. Amikor első vizsgálaton az urológus hátrahúzta (reggel 8 órakor), utána egész nap nem tudtam pisilni, mert annyira fájt. Legközelebb hajnal 3-kor tudtam kimenni a WC-re.


#2 voltam.

2017. ápr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Ha semmivel se rövidebb a fitymád, mint volt, akkor hogy lehet az rkm, amit végeztek rajtad #2-es? Tulajdonképpen mit csináltak pontosan a fitymáddal, mi változott?
2017. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!