Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Más 14 éves fiúnak is szőrös...

Más 14 éves fiúnak is szőrös a mellkasa?

Figyelt kérdés
Eddig meg nem láttam hasonló korú szőrös fiút. Nem tudom miért vagyok az, pedig nem vagyok kövér sem.

2017. ápr. 17. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:

nyugi, normális

nekem nem volt szőrös, de volt osztálytársam, akinek az volt

mindketten normálisak lettünk

17/F

2017. ápr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt annyi idosen az, de a suliban láttam és látok akoruakat akiknek az, normális 17f
2017. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is láttam már olyan 14 évest, akinek konkrétan szőrös volt a felsőteste: mellkasa és hasa egyaránt. Egyébként meg egy alacsony, vékony, fekete hajú srác volt. Nem sűrűn fordul elő, de azért van rá példa, úgy látszik. Máshol is erősen szőrösödsz?
2017. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamennyire nekem is az volt, bár később lett olyan mellszőrzetem, mint Thomas Magnumnak
2017. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok nagyon magas, 163cm, és vékony vagyok. Nekem is már olyan mint Magnumnak:)
2017. ápr. 18. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Alkati oka is lehet, valamint genetikai oka is lehet. Az ázsiai gének nem okoznak szőrös mellkast, se a klasszikus eurázisai (székely). Más kérdés, hogy az ázsiai felmenők génjei az egyik utódban (unoka, gyerek, stb) megjelennek, másikban meg nem, ez a természet változatossága, mikor jelenik meg az adott gén, mikor nem (ha nem, akkor lappangó, látens, továbbörökíthető, de nem tudni biztosra, melyik utódban fog aktiválódni).


Pl ha csak egyetlen egy nem ázsiai felmenője van Janinak, van rá esélye, hogy olyan géneket örökölt, ami miatt szőrös lesz a mellkasa, amikor serdül. De esélyesebb, hogy szőrtelen lesz a mellkasa.


De pl ha csak egyetlen egy ázsiai felmenője van, akkor ugyanúgy két esélyes, csak esélyesebben szőrös mellkasa lesz, amikor serdül.


De léteznek más kontinensről származó olyan gének, melyek szintén szőrtelen mellkassal járHATnak egy életre, de tehát függ a többi őstől is az esély.

2017. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ritka,de előfordul, sajnos nekem is az volt,még hamarabb is.
2017. ápr. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Èn is 14 èves vagyok ès nekem is ellègè szőrős a mellkasom
2017. ápr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!