Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit kaphattam el? (15/f)

Mit kaphattam el? (15/f)

Figyelt kérdés
Körül belül fél hónapja vettem észre, hogy 1 kiütés lettem a here zacskómon először azt hittem hogy biztosan megcsípett valami, de aztán előjött még egy pár a péniszemen is, és a herezacskómon is. Úgy néz ki mint a bárányhímlő, csak nem piros hanem bőrszínű. Voltam már bárányhímlős úgy hogy ezt kizártam. Szerintem a kollégiumban kaphattam el. Mi lehet ez a kiütés?

2017. ápr. 19. 21:14
 1/4 anonim válasza:
34%

hát, sajnos ez a tökusz leszáradusz betegség, súlyos, le fog száradni majd az egész micsodád, és kepottyan.


viccet félretéve normális, faggyúmirigyek, ha nem fáj.

2017. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Mitől kaphattál volna el "bőrszínű kiütéseket" a kollégiumban?! A meleg víztől a zuhanyrózsa alatt? Az ember pénisze nem szokott különböző tárgyakkal érintkezni egy koleszban se, ha csak nem csinálsz ott fura dolgokat...
2017. ápr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szamo77db ***** válasza:
55%
El kéne menni vele orvoshoz, mert én nem tudom neked megmondani, hogy mi ez és hogyan gyógyul meg.
2017. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Urológushoz elmehetnél ő is foglalkozik vele,beutaló nem kell,mehetsz egyedül,ide gyorsabban bekerülhetsz.Itt diszkrétebb a vizsgálat,sokszor elkülönített vizsgálöval és többnyire férfi a doki.


Vagy mehetsz bőr és nemibeteg gondozóba,ide nehezebb bekerülni és sajna kevésbbé diszkrét

2017. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!