Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » PPP (Pearly penile papules)...

PPP (Pearly penile papules) eltuntetesere valakinek bevalt valami hazi modszer?

Figyelt kérdés
Olvastam nehanyat forumokon... valakinek van tapasztalata? Hatasosak ezek, vagy csak urban legend? (Szappan, fogkrem stb.)
2017. ápr. 22. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezzel foglalkozni, ez a normális anatómiai variációnak része.
2017. ápr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak legendák. Jobb, ha nem kensz mindenfélét egy ilyen kényes területre!
2017. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre egy módszer van,és csak magán klinikán csinálják néhol.

Lézeresen leégetik .Mint minden itt,ez is nagyon költséges .

2017. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem zavar, hogy megmuttessem, de ha lenne valami hazi modszer, akkor jo lenne eltuntetni.
2017. ápr. 22. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Valahol olvastam, hogy volt aki házilag tüntette el a PPP-t. A makkot Lidokain krémmel érzéstelenítette, és a papulákat forrasztópákával egyesével leégette. Ezt azért én nem ajánlom.😃
2017. ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek nem nagyok,mert azok is lehetnek,nem kell vele foglalkozni .Hagyd békén,mert csak a gondot szaporítanád .
2017. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek születéstől fogva ott vannak, vagy utána nőnek oda?
2017. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
# 5: Ez pedig valóban működik. Kb. egy éve tüntettem el így őket, semmi nyomuk nem maradt. Különösebben nem is fájdalmas dolog, az érzéstelenítő elmúlása után sem. Biztos kéz persze kell hozzá, csúnya égési sérüléseket is lehet okozni egy rossz mozdulattal. Külföldi fórumokon van a módszerről bővebb infó.
2017. máj. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!