Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vér volt a péniszemen, van...

Attila.86. kérdése:

Vér volt a péniszemen, van okom aggódni? Vagy megnyugodhatok? A többi lent! Köszönök minden választ!

Figyelt kérdés

Tisztelt nagyérdemű , még április elején vettem észre , egy esti kis szórakozás után , a péniszemen vér van ,egy fátyolnyi (mintha egy kis piros cérna szárnyi vastagságú , kb 1 cm hosszú darab úszkált volna benne ) nagyon kicsi az ondóban is .


Kicsit megijedtem , leteszteltem a dolgot újra , nem a ondóban volt a vér , csak a makk része vérzett , kicsivel a húgycső végénél .

(Ezt elélvezés előtt néztem persze meg )


Az után pihentettem egy kicsit , kb 5 napot , azóta a tünetek nem jelentkeznek , se ha magammal , se ha a barátnőmmel vagyok (több alakalom után se )!


Szerintetek mi okozhatta ?

Esetleg a kosza ér elpattanása ?


Másik kérdésem szerintetek meg nyugodhatok , hogy nincs nagyobb gáz ?

Nem érzek semmi fájdalmat , a cucc teljesen rendben van , nincs vér meg semmi !

Vagy szükséges orvos ?!


Előre is köszönöm a válaszokat !



2017. ápr. 22. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elpattant egy ér. Előszokott ilyesmi fordulni, főleg olyan helyeken amik jobban igénybe vannak véve.

Ha semmi panaszod nincs, akkor semmi gond, viszont ha többször is előfordul, akkor érdemes orvoshoz menni, mert többek közt szív-érrendszeri problémára is utalhat a hajszálerek elpattanása és az még a legenyhébb ha ez csak a makkodon jelentkezik.

2017. ápr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ .

Így egy kicsit megnyughatok :)


Pontosan csak egyszer fordult elő , annak is már majd nem 3 hete

Igen , a húgycső végétől , a makkon , kicsit bent kb 1-2mm-ternyire .

És leginkább abból jöttem rá , hogy pecsétes volt a zsebkendő !

Ebből következtettem hogy vagy egy kis ér pattant el , vagy én nekem sikerült valahogyan felsértenem .


Azóta volt több akció is , így vagy úgy , de nincs vér !

Az elején pár napban kicsit viszketett , de ez egy kis sebnek is be tudható , szerintem !


még egyszer köszönöm a választ !

erre majd figyelek akkor !

2017. ápr. 22. 19:05
 3/3 A kérdező kommentje:

Először is minden kedves választ köszönök.


Feltehetőleg csak bolhából csináltam elefántot .

Egy urológus magán rendelésének weboldalán ez a írást találtam .

" Igazán kivizsgálás akkor javasolt, ha egymásután több mint 10 alkalommal véres ondó ürítés fordul elő. "


Nálam ez csak egyszer volt , akkor sem volt a cuccban vér , csak a makkon , és akkor is csak feltehetőleg egy kis seb vagy ér el pattanás volt a ludas .


Ami magától helyre jött ,azóta panasz mentes !


Még egyszer köszönök minden kedves választ .

Kicsit én szégyellem magam , hogy ekkora hűhót csaptam e körül .

Azért biztos ami biztos , az orvosomnál rá kérdezek erre .

Feltehetőleg ő is így fogja látni , hogy nincs baj .



A témában több választ ,se itt , se PM-ben , ha lehet nem kérnék .

A megértés nagyon köszönöm .

Üdv A .

2017. ápr. 23. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!