Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csomószerűség a mellbimbó...

Csomószerűség a mellbimbó alatt? Több lent.

Figyelt kérdés
Voltam háziorvosnál, vagy 1,5 hónapja, de már az előtt is vagy 2 hete jelen volt a csomó, egyszóval már vagy kemény 2 hónapja, de annál kicsit több ideje is ott van a csomó, a háziorvos szerint hormonzavar vagy mi, de azóta sem múlt el, elmenjek újra orvoshoz?
2017. ápr. 23. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Férfi* Kihagytam. Bocsi.
2017. ápr. 23. 21:45
 2/7 anonim ***** válasza:
El. És ne a háziorvosodhoz,hanem első lépésben sebészetre. Jó lenne ha látná szakorvos,mert ne vonom kétségbe a háziorvosod szavait,de lehet akár zsírcsomó is,sőt férfiaknál is előfordul emlődaganat,ha pedig ő is úgy gondolja,hogy hormonális eredetű,akkor tovább küldhet szükség esetén endokrinológiára.
2017. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel a kérdésedet a "Férfiak egészsége" kategóriába írtad ki,gondolni lehet,hogy férfi vagy.
2017. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja jó, csak nem értettem miért nőgyógyászhoz küld, de biztos én nem vagyok képben akkor. :D
2017. ápr. 23. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki nézi a kategóriát :)
2017. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs, a kategóriát nem néztem. Ebben az esetben nem javaslom a nőgyógyászt, hanem ahogy előttem is írták, a megfelelő szakrendelésre menj el :)
2017. ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia. nekem másfél éve van, hormon zavarnál alakul ki, én terhes lettem amikor megjelent, azóta is ott van, nekem ha megnyomom jön belőle a genny is :( sebészeten voltam és kiakarta metszeni az orvos, én annyira rettegek az ilyenektől , hogy nem hagytam magam, még gyüjtöm az erőt hogy kiszedessem ...
2017. máj. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!