Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés? (többi lent)

Körülmetélés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületem van!! 15/F Azon gondolkozok hogy körülmetéltetem magam mert még lankadt állapotban sem birom hártahúzni! És ehez kellenének tanácsok!! ( Akik körül vannak metélve tudnának privátot írni!! Előre is köszi
2017. ápr. 25. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Urológusnál voltál már ezzel? Az lenne az első lépés, és vele meg tudnád beszélni a vizsgálat után, hogy milyen lehetőségeid vannak.
2017. ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem még nem voltam most gondolkodok rajta
2017. ápr. 25. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

14 éves kortól egyedül elmehetsz urológushoz vizsgálatra,aki majd felállítja a diagnózist;beutaló nem kell,tb kártyát,személyit vigyél.Majd ad egy ambulánslapot amin rajta lesz mit állapított meg,mit javasol.


Szerintem ha tudod kerüld el a metélést.Ha mindenkèpp műtètre lenne szükséged akkor jobb ha szünidőre tervezed,szünidőre beszélitek meg az időpontot.,mert az első 2 hét kellemenségekkel jàrhat(seb kötözés),meg hàt nem tudodik ki suliba sem.



Ha műtétre lenne szükséged akkor mivel fiatalkorú vagy a szülőknek hozzá kell jàrulniuk majd.

2017. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!