Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny a makkom, de ha jól...

Érzékeny a makkom, de ha jól tudom akkor mindenkinek akkor mások h bírják ki h egész nap hátra van nekik húzva?

Figyelt kérdés
Tudtok módszereket hogy ne legyen érzékeny

2017. ápr. 30. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az a dolga, hogy érzékeny legyen. Amúgy nem tudom, ki hordja egész nap hátrahúzva(?) én nem, az biztos.
2017. ápr. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem hordja hátrahúzva.....én mondjuk metélve vagyok, így nincs is mit hátrahúzni😅
2017. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tomcsaavokoztcs válasza:
Mindenkinek érzékeny de miért hordod hátrahúzva egész nap? XD
2017. máj. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A túlérzékenység abból adódik sok embernél, hogy szűkülete van s a nedves puha bőrön kívül más soha nem ért hozzá, így léynegében az egy nyálkahártya, aminek a felszínéhez rettenetesen közel vannak az idegek. Akiknek nem oylan érzékeny, azok nem szükületesek s gyakrabban érintkezik a makkuk durvább felszínnel. Nekem szűkületem volt. már 13-14 éves koromban észrevettem de nem szoltam senkinek mert nem tudtam. Nekem anynira érzékeny volt a makkom hogy egy érintéstől össze tudtam volna üríteni mind a két bokám. S ez s az hogy sose volt szerencsém a lányoknál nem ösztönzött a műtétre. Azátn 21 éves koromban, tavaly még is csak összejöttem egy lánnyal s meggyözött cisnáltassam meg, mert amúgy nem ment volna a szex. megcsináltattam. Amíg tömtem magamba a fájdalómcsillapítót s kötözve votl, addig nem volt nagy gond. Aztán el kellett hagyni a kötszert s kb 1-2 hétig nem tudtam menni dolgozni, mert konkrétan mikor az alsóneműm száraz érdes anyaga csak egy picit is dörzsölte a amkkom, nem tagadom egyszer bepisiltem a fájdalomtól! De idővel hozzászokot s ma már semmi gond nincs veele, negyedanynira sem érzéken. A szívás az az, hogy mielőtt használni tudtam volna, szakítottunk, így jól megszívtam.. :D
2017. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!