Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Halvány, fehér, apró hólyagokr...

Halvány, fehér, apró hólyagokra hasonlító elváltozás. Nemi betegség?

Figyelt kérdés
Kedves Mindenki, azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a páromnak a makkja alatti kis peremen körbe, fehér, halvány hólyagszerű pontok/foltok jelentek meg (már 4 hónapja ott vannak legalább). Nem tudjuk mi lehet az. Nem is néz ki ijesztően, de nem odaillő...nem fáj nem viszket, csak nagyon nagyon ritkán.Nekem semmi bajom, az utóbbi fél évben 3x is voltam nőgyógyásznál mindenféle szűrésen, bár óvszert használunk már 1 éve. Urológus foglalkozik esetleg nemi betegségek azonosításával, vagy mindenképp nemi beteg gondozóba kéne ezzel fordulni? Köszönjük a válaszokat!

2017. máj. 1. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, urológushoz kell ilyen esetben fordulni.

Lehet, hogy PPP (pearly penile papules)-ről van szó, azaz az ott lévő faggyúmirigyek eltömődtek.

Mindenesetre mutassa meg urológus szakorvosnak. Nem kell beutaló sem.

2017. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kizárnám a PPP-t, nem hasonlít rá... meg nem is a makkon vannak hanem alatta lévő területen közvetlenül, és inkább úgy néz ki mintha apró vízhólyagok lennének. Nem türemkednek ki. Azért köszönöm a választ, elmegy mindenképp urulógiára megnézetni! :)
2017. máj. 1. 12:06
 3/5 anonim válasza:

Szerintem ugyan olyan mint nekem. Sikerült azóta megoldást találnod a problemádra?

És ha igen akkor mit vagy mi volt a gond?

2018. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
PPP-nek hangzik,ami nem betegség csak esztétikai hiba.Ha nem zavarja nem kell tenni semmit,de ha igen urológushoz menjen el,mert lézerrel tudják kezelni*(beutaló nem kell)
2019. máj. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!Ez csak egy fejlődésben lévő kamasz panasz!Majd maguktól eltűnnek!
2023. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!