Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Huszonéves fiú vagyok és...

Huszonéves fiú vagyok és pelenkát viselek éjszakára. Használok hintőport illetve popssikrémet is a kiütések ellen. Szerintetek ezeknek a szereknek érezhető a hálószobámban a szaga? Mert én nem érzem, de arra gondoltam hogy mi van ha csak megszoktam?

Figyelt kérdés

Kérlek a kérdésre írjatok. Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni. Régen nem használtm ezeket a kemikáliákat és sokszor kaptam kiütéseket. amióta ezeket használom nincs ilyen bajom.


amiket használok:


johnson hintőpor.


HIP popsikrém - ezt felnőtteknek is ajálják bőrvédő krémnek mert természetes nincs benne parafin-


és baba olaj.


Ezek a szobámban vannak tartva. Vajon lehet ezt érezni? Más megérezheti ennek a szagát ha bejön a szobába? Csak mert én nem érzem. De lehet csak megszoktam?


2017. máj. 4. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A miatt ne aggódj. Én már idősebb vagyok és én is használok hintőport , de nem azért amiért te. Én szimplán csak azért mert izzadós vagyok. A hajtatokba , a lábujjam között, és mióta ezt használom (10 éve) azóta nem izzadok ott., vagy legalább is nem perseg ki. Hogy valaki megérzi-e , nem érdekel.

Ui. Gondolom az "OKÁT" börtönbe juttatátok ? Rohadjon meg !!!!

2017. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem került börtönbe, és már rég elévült. Tudom, most már nem évülne el, de 10-15 évre visszamenőleg nem érvényes az új törvény sem... Én először 18 évesen mertem erről beszélni, és csakis egy pszichiáternek, és csak annak tudatában hogy senkinek nem mondja el. Most se szeretnék róla beszélni többet.
2017. máj. 5. 16:20
 13/13 anonim válasza:
Szia, felesleges emiatt aggodnod, ha valaki meg is erzi a hintopor illatat mondhatod hogy pl cipodbe rakod, en is tartok bent a szobamba a hokis felszerelesembe szoktam szorni.
2017. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!