Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az hogy lehet, hogy a bal...

Az hogy lehet, hogy a bal herém kisebb mint a jobb?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne e problémám, hogy a bal herém az kisebb mint a jobb. Ez baj?

2017. máj. 11. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem baj,egyik páros szervünk,testrészünk sem egyforma nagyok .
2017. máj. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik mellem nagyobb mint a másik...😅😅.nem vagyunk tökéletesek..😅
2017. máj. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez a legtöbb férfinál így van. Az egyik here nagyobb mint a másik. Sőt ha jobban megnézed, az egyik lentebb is van mint a másik.
2017. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szamo77db ***** válasza:
Nem egyforma a két here egyetlen férfinél sem. Nekem is a jobb herém nagyobb, csakúgy, mint neked. Semmi probléma, ne izgulj!
2017. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Kivéve Chuck Norrist, neki mindkét heréje nagyobb a másiknál.
2017. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nekem a bal fele akkora mint a jobb. Nem kicsit kisebb!
2017. máj. 12. 21:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Erről jutott eszembe:


A nénike bement az egyik Bank of Canada irodájába azzal,hogy egy nagyobb összeget szeretne elhelyezni,de csak az igazgató úrnál hagyná ott a pénzt.Az igazgató beengedte az irodájába,s kérdezte:Mennyit tenne be a bankunkba?-40 000 Dollárt-Ó,az valóban szép kis összeg!-Szabad kérdezni,hogy miként tett szert rá?-Természetesen.Fogadásból?-Talán lóversenyezni tetszik?-Á,dehogy!Nem értek a lovakhoz!-Akkor milyen fogadásból?-Pl.fogadjunk,hogy a maga tökei szögletesek.-Á,dehogy!Ezt biztosan elveszti.Nem fogadok magával!-Nézze,itt van 10000 Dollár a fogadásra!Nem akar nyerni 10000 Dollárt?-No jó.-OK.Holnap 10-re készítse ki a 10000 Dollárját!-Rendben.Másnap a néni megjelent pontban 10-re a bank irodájában.Az igazgató dörzsölte a tenyerét,hisz egész éjjel ellenőrizte a tökei gömbölydedségét a paplan alatt.-Nos,láthatom,a szögletes tökeit?-Természetesen,és letolta a nadrágját.-Megtapinthatom?-10000 Dollárért,nem bánom....s ekkor,az ügyvéd verni kezdte a fejét a falba.-Mit csinál az ügyvédje?-Veri a fejét a falba,mert tegnap fogadtam vele 25 ezer Dollárban,hogy ma morzsolgatni fogom a maga tökeit,s úgy tűnik,vesztett.

2017. máj. 14. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!