Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez hererák?

Szerintetek ez hererák?

Figyelt kérdés

Nagyon enyhe fájdalmat érzek a herezacsiban. Egy kellemetlen érzés is tárul hozzá. 2-3 éve is volt ugyan ilyen panaszom de elmúlt. Felfedeztem két pici gombostűjnyi csomót mind a kettő herémen. Ez mi lett? Meg mintha mind a kettő herém kemény lenne. Egyik sincs megdagadva. A bal mellékherém nagyobb mint a jobb. A lágyékomban kitapintottam kettő nyirokcsomót, nyomás hatására fájnak és lüktetnek. Ha tapogatom a heréimet akkor fájnak. A lágyékomban is szoktam érezni fájdalmat, de az elmúlik. A combomban izomláz van már 3 hónapja, közvetlenül a lágyékom mellett. Nagyon hajlamos vagyok a hipochondriára. 3 éve agydaganatot képzeltem be magamnak. Önkielégíteni 2 naponta (esetenként 3) szoktam. Minden percben tapogatom a heréimet, a herezacskóm, minden egyes apró szösszenetre megnézem, hogy ú mi ez. Figyelmes lettem arra is, hogy csak akkor érzek különösebb fájdalmat, amikor egyedül vagyok vagy unatkozok. Lehet, hogy az ülés következtében nyomódnak a herék, vagy itt a tavasz és dúlnak a hormonok. Ma lettem 18 éves. Tudtommal a hererák nem fáj. Csak akkor kezd fájni amikor már nagyon előre haladott szerintem.


Ui.: Gyúrok és focizok. Nemtom lehet, ennek van valami köze hozzá.



2017. máj. 13. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Az erős sportolás lehet ráhatással .Készülő hereviszerességet sem zárnék ki .A fájdalom aztán sok felé szétsugárzik .
2017. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel senkinek nincs Röntgen/UH,& szövettan szeme.

Pláne interneten.

Hogy mi ilyenkor a teendő?

- Szerintem magad is tudod.

2017. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mi ez a nagyon apró csomó szerűség mind a kettő herémen? Ja és amúgy egy egészséges herének milyen tapintása van? félig meddig kemény vagy hogy van ez? Most is nyomkodom a herém de keménynek érzem
2017. máj. 13. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:

persze, bármi lehet, nem akarom elbagatellizálni... de nekem is volt ugyanez, kb a te korodban. megijedtem, de szégyelltem is, meg féltem is dokihoz menni vele. aztán elmúltak a tünetek, felszívódtak a csomók, és 10-12 év múlva is itt vagyok még...


ettől függetlenül rosszul tudod, mert a hererák fő veszélyeztetett csoportja a 15-30 éves fiatal férfiak.

2017. máj. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

a here tapintása függ a külső hőmérséklettől, az aktuális nemi izgalmi állapottól, attól is, hogy mikor önkielégítettél/szexeltél utoljára, azaz mennyire vagy alapból kanos hangulatban


ha tapizod, be fog keményedni, ugyanúgy, ahogy a farkad is...

2017. máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Megnyugtattal. Rövid gatyában lofralok kint, pedig hűvös van. 2 napja maszturbaltam utoljára
2017. máj. 13. 17:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy egészséges herének sima a tapintása .Tudják változtatni keménységüket is .Lágyékban több nyirokcsomó is van .Lehetnek duzzadtak is .Egyszerre minkét here rákos lenne ,az meg kizárt .Rákos herénél göböket lehet tapintani,illetve arra következtetni .Mivel a rák kezdete nem fájdalmas,ahogy olvastad is,még a dokiknak sem könnyű gyorsan megállapitani .Túlságosan rákoncentrálsz mindenre .
2017. máj. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
igen, épp így működik, minél hidegebb van, annál keményebb
2017. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ne aggódjak emiatt hogy kemény.
2017. máj. 13. 21:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kb 2 évig éltem abban a tudatban, hogy hererákos vagyok és meg fogok halni. Aztán egyszer csak rászántam magam, hogy elmentem a dokihoz, ultrahanggal megvizsgálta és kiderült h csak herevisszeresség.
2017. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!